Problem z napisami w allplayer

Witam

mam problem z napisami w allplayerze, podczas odtwarzania filmów wyświetlają mi się podwójne napisy, pierwsze tak jakby oryginalnie na filmie a drugie większe, często nakładają sie na siebie.

W trayu pojawia się zielona strzałka?

Jeżeli tak to poczytaj :arrow: klik

Być może masz podwójnie napakowane kodeków. Odinstaluj wszystko, przeczyść CCleanerm, oraz zainstaluj jeden porządny pakiet, np. K-Lite.

żadne kodeki ! w AllPlayerze jest opcja podwójnych napisów tak aby użytkownik zdąrzył czytać.W opcjach to się wyłącza allplayera… nie mam chwilowo allplayer więc Ci nie powiem gdzie dokładnie ale wejdź w opcje a następnie napisy i tam będzie

tak!! tylko nie ma w opcjach czegoś takiego!!

jakie kodeki/pakiety kodeków masz zainstlowane :?:

A to tak odnosiło się do zielonej strzałki?

Ten sam problem: viewtopic.php?f=2&t=307083

U mnie tak jak mówi grand wystarczy prawym na zieloną strzałkę w tray i dać “hide subtitles”

Masz zainstalowany dodatkowo pakiet z filtrami.W Allplayerze w lektorze możesz wyłączyć wyświetlanie napisów lub w opcjach Direct Vob Sub od ciebie zależy czy napisy ma wyświetlać program czy filtr :smiley:

słuchajcie mam zainstalowanego k-lita. ja nie bardzo wiem co wy piszecie. u mnie w opcjach lektora nie ma funkcji napisów więc nie mogę ich wyłączyć. albo prawym i na zieloną strzałkę !!

Opcja nr 1: