Problem z napisami

witam

Mam problem podczas odtwarzania płyty z filmem na TV przez dvd widzę tylko połowe napisów a gdy puszcze film z płytki przez komputer na tv to napisy są normalne widać je w całości kiedys mi sie nic takiego nie gdziało, jeżeli ktos wie to niech mnie naprowadzi :lol: o co chodzi bo nie mam pojęcia juz szukałem w opcjach DVD ale nic nie da sie zrobić.

ja tez tak kiedys mialem.

proponuje film zrzucic na dysk i pobrac jakies nowe napisyy i jeszcze raz wypalić :smiley:

ja mialem ze mi nie wyswietlało napisów.

to moze tez zalezec od DVD jezeli masz jakies dobre DVD to moze ci pewnych rzeczy nie odtwarzac lub odtwarzac z pewnymi problemami 8)

aha ok dzieki

adiiu25

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku EDYTUJ , tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.