Problem z naprawą systemu Windows 7

No to w takim razie jeszcze inaczej. Ściągnij sobie np. Ubuntu live cd i skopiuj spod niego foldery użytkownika. Następnie sformatuj c:, wgraj system i jeżeli tylko chodzi Ci o ustawienia, to skopiuj folder AppData. Tylko żeby go zobaczyć, musisz odblokować pokazywanie ukrytych plików i folderów o opcjach folderów/zakładka widok. Jeżeli rzucałby się, że plik jest używany, to uruchom cmd jako admin(ppm na cmd/uruchom jako administrator), wpisz polecenie net user administrator /active:yes, zatwierdź klawiszem enter, wyloguj się, zaloguj się na konto administrator i spod niego skopiuj pliki. Jeżeli będziesz chciał potem wyłączyć to konto to robisz wszystko tak samo tylko yes podmieniasz na no . :wink:

dobry pomysł ale mam problem z prawami do plików na tym linux-eduCD. Wszystkie partycje są tylko do odczytu. Kombinowałem z użytkownikami ale to nic nie dało. hmm

Hmm, w takim razie Canonical coś nakombinował, bo ja kiedyś korzystałem z Ubuntu i nie miałem problemu z kopiowaniem plików… W takim razie mam jeszcze tylko jeden pomysł-podłączyć po prostu u kogoś dysk, uwidocznić w jego systemie ukryte plik i foldery i wtedy spod jego systemu skopiować już sam folder appdata z folderu każdego użytkownika…

Tak więc zrobiłem. Zrzuciłem pliki z tego katalogu. I instaluje nowy system.

Dzięki za odpowiedzi