Problem z NBA 07:po wyjsćiu z meczu zamiast do menu gra

…wychodzi do Windowsa:(

Witam serdecznie. Tak jak w temacie. po rozegraniu meczu a także w jego trakcie gdy nacisnę “quit game” to zamiast do menu to wychodzę do windowsa i pojawia się błąd. Posiadam oryginalną NBA 07 oraz oryginalnego windowsa Vistę HB. no menu wychodzi mi normalnie w trybach trening czy 1on1 ale jeśli gram normalny mecz to zawsze występuje ten błąd…czy ktoś się już z tym spotkał?? proszę o pomoc. Poniżej przedstawiam screena z opisem błędu:

nbaql4.jpg

pozdrawiam i z góry dziękuję za cenne rady

może ta gierka nie jest kompatybilna z Windows Vista… :? nie wszystkie gry i programy jeszcze z nią dzialaja

hmm, no ale przecież mogę cały maecz rozegrac… dopiero jak chcę np. już po meczu prześć do menu(tylko tam mogę stan ligii zapisać)to dopiero wtedy mi do windowsa wychodzi… a tak to mogę grać i grać…

Wydaje mi się, że w tym przypadku najlepszej pomocy uzyskasz od pomocy technicznej EA Sports Polska.

Nr tel. 022 640 23 34

Ma ktoś odpowiedź na ten problem? Wiem, że wygrzebałem temat ale mam identyczny problem, ale chciałem pograć w tą grę, mam oryginalną (jest to ostatnia NBA na PC a nie tylko konsole) i też viste home professional i dzieje się identycznie tzn po skończeniu meczu gdy się daje “quit game to menu” wychodzi do windowsa. Nie można więc grać np sezonu. Dzieje się tak tylko po meczu. Nic nie tnie, zacina, wszystko ok w czasie gry. Pomóżcie!