Problem z NBA

Witam! Mam pewne pytanie dotyczące gier z serii NBA. Jak i gdzie można wyłączyć faule? Wiem, ze jest taka opcja, ponieważ czytałem o tym w wielu recenzjach. Problem w tym, iż nie mam pojęcia jak to zmienić.

(Dotyczy zarówno NBA 2005, jak i NBA 06)

Proszę o pomoc, z góry dziekuje

Pozdrawiam

W RULES(zasady) wyłącz faule…FOULS -> OFF

A jezeli chodzi o wlasne sterowanie?

Ustawilem w menu własny uklad klawiszy, ktory mi odpowiada. Zapisalem to jako “…(nazwa)…)”…

ale gdy rozgrywam mecze gra “nie pamieta” moich ustawien i domyslnie przywraca ustawienia poczatkowe…

Jak to naprawić?

czy to jakis blad w grze?

Złączono Posta : 31.07.2006 (Pon) 23:41

A jezeli chodzi o wlasne sterowanie?

Ustawilem w menu własny uklad klawiszy, ktory mi odpowiada. Zapisalem to jako “…(nazwa)…)”…

ale gdy rozgrywam mecze gra “nie pamieta” moich ustawien i domyslnie przywraca ustawienia poczatkowe…

Jak to naprawić?

czy to jakis blad w grze?

Spauzuj grę w trakcie meczu/przed meczem, wejdź tam gdzie wybiera się stronę (czyli klawiatura/pad na stronę po której jest twoja drużyna) i masz pewnie obok klawiatury/pada “player 1” albo coś takiego ->

Wejdź w to i wczytaj swój profil (pewnie twoje imię), a ustawienia klawiszy wczytają się razem z owym profilem.

Dzieki maeski! :smiley:

Pozdrawiam…

PS> Bydgoszcz rzadzi co nie? (ja tez jestem z bydgoszczy - tam sie urodzilem, a teraz w poznaniu mieszkam)

Chwala Zawiszce! WKS! :slight_smile: