Problem z Need for Speed Shift - błąd "shift.exe"

Witam serdecznie z dosyć sporym kłopotem ! Otóż , gdy włączam grę , wszystko cacy chodzi , aż do momentu wybrania profilu gracza , gdy go wybieram pojawia się czarny ekran i błąd “shift.exe” . Nie wiem już co mam robić ! Od razu mówię , że założenie nowego profilu nie pomaga , bo myślałem , że jest uszkodzony czy coś. Reinstal gry i zainstalowanie patcha również nie pomaga :frowning: Bardzo proszę o pomoc !

Czy po odinstalowaniu gry przeczyściłeś rejestr i wywaliłeś wszystkie pozostałości po grze ? Jaki os ? (jeśli win7 >> tryb zgodności >> uruchom jako administrator, wyłącz aero czy sidebar), spróbuj odpalić w oknie, obniż detale,

Jeśli tak i wszystko dalej nie działa nasuwa się pytanie czy masz oryginalną grę ;]

Jeśli chodzi o rejestr to nie usunąłem pozostałości i może to jest jego przyczyna . Czyli wszystko przeczyścić CCleanerem ?

Gra jest oryginalna w 100 % , kupiona nawet w jej premierę w empiku ;].

Czyli gra wcześniej działała ? Zmieniałeś coś w systemie od tego czasu ? (w tym wypadku odinstaluj programy zainstalowane od tego czasu, przywróć rejestr), ccleaner do rejestru, wywal foldery gry z program files, oraz z moich dokumentów (niektóre gry zapisują tam ustawienia profilów).

Tak , gra działała jeszcze przedwczoraj i przyznam tylko , że grzebałem w opcjach przy zmianie rozdzielczości i nic więcej i może po tym się coś stało.

Patche do gry masz wgrane ? Jakie drivery masz do grafiki ?

W takim razie moja porada powinna ci pomóc:

Moje dokumenty, folder nfs, plik graphicsconfig.xml

Jest tam:

Linijka niebieska ma ustawienia twojej rozdzielczości. PPM na pulpit, właściwości, sprawdź jaką masz rozdzielczość i taką samą ustaw w tej linijce. (nie wklejaj tego co podałem tylko zedytuj swoją)

Jeśli zastosowałeś się do mojej poprzedniej porady(wywalanie folderów gry), problem powinien ustąpić.

Dziękuje za częsciową pomoc , ale znowu jest to samo , tyle , że podczas wyścigu :frowning: Nie mam już siły do tej gry !

Weź wywal ten plik który edytowałeś gra powinna się dorobić nowy(jeśli nie użyj opcji napraw). Może to pomoże.