Problem z neo-błąd 680 i to nie wina tp

mam problem z neo. Od środy modem zaczą migać, zainstalowałem na nowo windows na innym dysku, tamten ze starym windowsem odłączyłem. Modem dalej miga, wyskakuje błąd 680, cały czas łącze i łączyłem się przez windows i nigdy nie było problemu. Dzisiaj był u mnie monter z tp, sprawdzał na swoim laptopie połączenie, u niego wszystko działało, podłanczał u siebie modemy starego i nowego typu i wszystko u niego było ok. Na mój komputer podłanczał swoje modemy, i dalej był ten sam problem, na jego komputerze mój modem działał, czyli nie ma problemu z modemem i z inią. Sprawdzał też kabel, przełanczał pod inne usb, i też było tak samo.

Monter powiedziałe że to jest wina tylko komputera, od strony tp jest wszystko ok. Na komputerze mam windows xp home z orginalnej płyty, więc nie ma problemu ze może coś mi blokuje jako ochrona przed lewymi płytami, z service pack 2. Modem to Sagem fast 800 USB.

Prosze o odpowiedzi, nie mam pomysłu co z tym zrobić, ale trzeba to naprawić jak najszybciej, bo dziennie płace ponad 2zł :confused:

google nie gryzie… już było tego dużo

a nie zauważyłeś że nie mam neta? :smiley: u kolegi pisze

no skoro tu piszesz to wnioskowalem ze masz neta… a co u kolegi masz na minuty? :stuck_out_tongue:

taa

dziekuje bardzo za pomoc, przez 2tygodzi nie mialem neta, okazalo sie ze to blad modemu, bardzo diekuje za zainteresowaniem sie sprawa