Problem z neo(plik torususb.sys)

gdy włanczam komputer czesto przy włączenie wyskakuje bład “system windows nie został normalnie uruchomiony … przyczyną może być plik torususb.sys …” no i wtedy restart. Dałem start->wyszukaj->torususb.sys - jest to plik z neostrady mam neostrade 1mb i taki modem.

zxdsl2.png

nie wiem moze nowsze sterowniki potrzebuje niż te co ja mam na płycie od neostrady(luty 2007 kupiłem).Denerwuje mnie to włąnczanie. kto wie niech mi pomoże !!

Złączono Posta : 23.11.2007 (Pią) 20:40

moze mi koś pożyczy płyte lub jakoś niewiem i ja spróbuje z niej zainstalować

Zadzwoń na 9393 i oni ci pomogą to zalatwić powinni znać ten problem,a czy jak odłączysz ten modem od kompa też takie info ci wywala ?podczas startu bo jak tak to przypuszczam że coś masz z usb do tego modemu ma być 5V/500ma,no i przeskanuj komputer na malware znalazlem takie info http://www.runscanner.net/getmd5.aspx?m … rususb.sys

Ze jeżeli z torususb.sys sa blendy,czyli jest spyware, wirusem, trojańskim lub innym malware tłumaczenie ET

wszystko przeskanowałem nic nie ma, a usb jest raczej dobre. Ja mysle ze przy instalowaniu są błędy z tej płytki lub modem zepsuty. a 9393 to dokąd numer bo jeśli do tp to już dzwoniłem. co mam zrobić ??

Złączono Posta : 24.11.2007 (Sob) 10:24

u mnie plik torususb.sys znajduje sie w C/program files/ZTE ZXDSL 852/Disk1/torususb.sys

a na tej stronie co podałeś to pisze że C:\ WINDOWS\ system32\ drivers\ torususb.sys

Witaj, odpowiedż na te “bóle” jest prosta:

http://cybertrash.pl/Tata/Neostrada%20T … rady…html

po pierwsze już dawno nie korzystam z programu dostępowego Neostrada TP

po drugie nie wiem skąd pobrać najnowsze sterowniki do mojego modemu

myśle ze musze przeczyścić rejestr i na nowa zainstalować te sterowniki tylko nie wiem skąd pobrac najnowsze sterowniki

prosze o pomoc bo zanim włacze kompa, który bedzie działal to minie 10min

Ze strony producenta modemu.

ta badziewata firma nawet nie ma strony zacznijmy od tego

(chińskie badziewie)

Co to jest za modem ? (firma)

Niestety ze zdjęcia nie mogę wywnioskować, bo takiego nigdy nie miałem.

ZTE ZXDSL 852