Problem z neostradą, błąd 721, podczas działania np bitcomet

Witam. Trochę już czytałem na temat tego błędu, jednak nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Neo mi normalnie działa. Strony się otwierają, gadu gadu, skype i itp, jednak gdy włączę bitcometa to po jakimś czasie się rozłącza, wyskakuje błąd 721 i nie chce się dalej ściągać ani działać net, trzeba od nowa uruchomić komputer. Jestem po świeżym formacie, próbowałem z oprogramowaniem do neo i bez niego i to nic nie dało. Gdyby ktoś wiedział jak rozwiązać ten problem z którym borykam się już jakiś czas, byłbym bardzo wdzięczny. Pozrawiam.

http://www.google.pl/search?q=b%C5%82%C4%85d+721&num=50

radekaz zadzwoń do nich powiedz o tym problem i powinni pomóc go rozwiązać. :wink:

tak tak czytałem na ten temat sporo i w google wpisywałem, ale nie ma tam żadnego konkretnego rozwiązania i dlatego zwracam się z tym problemem na forum. Najlepiej jak ktoś miał podobny problem i się podzieli rozwiązaniem.

EDIT: Może spróbuję zadzwonić, ale jutro dopiero, dziś jeszcze popróbuję sam.

Czy posiadasz router z wbudowanym modemem ADSL ?

mam zwykły modem sagem 800 od tp.

jeszcze zapomnialem powiedziec o jednej waznej rzeczy. mam 2 kompy w domu i na moim nie moge sciagac bo sie rozlacza, a na tym drugim dziala bez zarzutu…

Złączono Posta : 24.08.2007 (Pią) 13:21

Przepraszam za post pod postem, ale chciałem odświeżyć wątek.

Przypuszczam, że moim problemem mogą być automatyczne aktualizacje. Na drugim kompie nie ma żadnej i ściagać można co się chce i skąd chce. Ja juz u mnie na kompie mam chyba ok 10 tych aktualizacji (Win oczywiście oryginalny). Chciałbym się ich pozbyć, tylko nie wiem jak żeby nie uszokdzić pracy komputera. Proszę o porady.