Problem z neostradą pod Windows 7

Witam zakupiłem niedawno Windows 7 i mam problem z neosteradą nie mogę się połączyć Mam modem SpeedTouch 330 Thompson, najpierw instaluje sterowniki do modemu pod winows vista biore tryb zgodnosci z VISTA podczas instalacji sterownika wybieram PPPOE 8.13? na końcu można skonfigurować modem biore ta opcje i pisze ze trzeba podac nazwe uzytkownika i haslo od uslugodawcy wpisuje biore dalej i wyskakuje blad ze program przestal dzialac czy cos takiego.Lampki od modemu świecą prawidłowo sam modem pisało że zaistalował się poprawnie ale po utorzeniu połączenia podczas łączenia (Wan miniport) wyskakuje bład 651?? Prosze pomóżcie mi bo juz wlosy z głowy sobie wyrywam:( Niech ktoś poda sposób instalacji! !!

Sorki za tak chaotyczny opis

Kod tego błędu to błędna nazwa i hasło, jeżeli dobrze pamiętam kilkakrotne złe wpisanie danych blokuje linię.

Proponuję telefon do BOK-u Tp, tam powinni Ci pomóc.

Napewno dobrze wpisałem hasło bo na XP wszystko śmiga jak należy tylko na 7 cos nie chce

Nie chce Cię załamać, ale 2 miesiące temu walczyłem z tym modemem na 7 Pro i po tygodniu się poddałem i zakupiłem router. Modem ten nie ma sterowników pod 7. Na viście zrobiłem kiedyś tak, że wgrałem sterowniki z 98 i jakoś działało. Za stary modem. Możesz trochę pogooglować i może coś znajdziesz, ale wątpie czy coś to da. Jeżeli masz możliwość to wymień w TP modem na inny jakiś, który jest wspierany dalej na nowe systemy. A na infolini raz twierdzili, że będzie działać bezproblemowo, a raz że kompletnie nie będzie działać. Więc szkoda pieniędzy na dzwonienie do nich, bo raczej i tak za wiele nie pomogą.

Jeżeli jest to Windows 7 x64, to raczej trudno będzię znaleźć kompatybilne sterowniki do modemu SpeedTouch 300, przerabiałem, to samo u braciaka, na laptopie z Windows 7 HP x64.

Tak jak napisał kolega powyżej pomyśl lepiej o routerze.

Spróbuj te ftp://ftp.komputerswiat.pl/SterownikiIP … .0.0.5.exe

Przed ich instalacją należy odłączyć modem od komputera.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1 … ml#6219974