Problem z neostradą, prosze o szybkie wsparcie , dodaje LOGA

witam ostatnio mam problemy z neostradą, strony chodzą bardzo powoli albo wogle nie chcą się załadować , komputer też lekko zamulony . poniżej dodaje loga z hijackthis. Prosiłbym o sprawdzenie i jezeli ktos może to piszcie na gg bedzie o wiele sprawniej 6460452. Z góry dziękuje !!

Usuń kosmetycznie Hijackiem ten wpis:

Poza tym log jest czysty :slight_smile:

Od kiedy tak się dzieje?

mam prośbe, napisz do mnie na gg i mi wytłumacz wszystko po kolei jak to trzeba zrobić, bardzo cie prosze, bo już nie wytrzymam i ja nie wiem co to znaczy kosmetycznie :slight_smile: prosze napisz na gg 6460452

Złączono Posta : 14.11.2006 (Wto) 21:10

dzieje się to od ok. 4 dni

Wszstko załatwiamy na forum :!:

O usuwaniu wpisów poczytaj tutaj -> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

a jak to sie usuwa?? tzreba zaznaczyć w hijacku ten wpis i kliknąc Fix Checked??

Tak właśnie należy zrobić. Dodatkowo jeśli nie masz już aplikacji dostępowej od neostrady, ciachnij ten wpis:

Odnośnie problemu - sprawdź czy nie przekroczyłeś limitu pobierania danych. Napisz czy w przypadku każdej stronie ładuje się ona wolno, czy w tle nie masz programów które także mogą wykorzystać łącze etc.

w tle nie pracują żadne programy, limitu nie przekroczyłem bo nic nie ściągam;) Daje wam jeszcze jednego loga z silentrunnera

boxes)

Także jest ok.

Z tego co miałem okazję dziś zauważyć, to wielu użytkowników neostrary odczuwa spowolnienie jej działania więc prawdopodobnie wina leży przynajmniej częściowo po stronie TP. Dlatego proponuję po prostu poczekać trochę, a jeśli nic się nie zmieni - skontaktować się z TP.

co to znaczy aplikacja dostępowa do neostrady??ja mam routera a tej aplikacji z płytki co dostałem przy zakupie nie instalowałem więc co to znaczy aplkacja dostępowa, i czy moge to usunąć??

Złączono Posta : 14.11.2006 (Wto) 21:51

ja dzwoniłem dzisiaj do TP i powiedzieli mi ze komputer musi być “zawirusowany” i ze oni nic nie poradzą i żeby informatyka wezwać:D

Tak, to jest aplikacja dostarczana przez TP. Wpis możesz spokojnie usunąć :wink:

I radzę tak jak adam9870 napisał trochę poczekać, bo to jest rzeczywiście częste ostatnio. W każdym razie wirusa nie masz.

powiem wam ze usunąłem ten wpis co mi beniol polecił, usunąłem ten z neostrady i chodzi rewelka :slight_smile: nareszcie, dzięki wielkie !!