PROBLEM Z NEOSTRADA + SCANLOG HijackThis

Czesc

mam problem taki ze kiedy naciskam na ikonke neostrada tp wyskakuje mi klasyczny windowsowy (xp) blad.

To samo jak probowalem odpalic neo z menu start

Kiedy probowalem naprawic to robiac przez unninstall i repair wyskoczylo mi ze mam malo miejsca na dysku(wcale tak nie jest) i ze nie moze dostac sie do pliku CnxMon.exe.

Zainstalowac tez niemoge od nowa bo po wyborze jezyka EN albo PL wywala rowniez klasyczny blad z install.exe

stalo mi sie to okolo godziny 15.00 a po wlaczeniu kompa a jeszcze o godz. 7.00 rano bylo wszystko ok. Jednak kiedy utworzylem w “polaczeniach sieciowych” w panelu sterowania nowe polaczenie neo, chodzi normalnie

dolaczylem scanloga na wszelki wypadek

P.S wierzcie mi ludzie gdyby mozna bylo u mnie pociagnac inny net niz z TP bylbym wniebowziety

Narzekasz na Neo, a nie potrafisz go porządnie skonfigurować! Wyrzuć aplikację dostępową TP, zainstaluj sterowniki od modemu i utwórz normalne połączenie modemowe, a wszystko będzie śmigać. Poszukaj na necie a na pewno znajdziesz odpowiedź jak to zrobić. Mam Neostradę od ponad dwóch lat i jeszcze ani razu na nią nie narzekałem. Kwesta tylko odpowiednio wszystko ustawić

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ - nie używaj Caps Locka przy pisaniu tytułu tematu

Pozdrawiam Gutek2222

Log Ok