Problem z neostradą

Mam taki problem. Niedawno skonczyła mi sie umowa na neostrade i przedluzylem ja przechodzac z 512 na 1024. Teraz mam pytanie: Jaki powinien być średni transfer np. z rapideshare przy predkosci neta 1024? Bo u mnie jest mniej wiecej 63 kb/s :confused:

Aktualnie ściągam pliczek z RapidShare i na łączu Multimedii 1mb/s mam transfer 80-91KB/s.

na koncie free właśnie ok tych 63KB/s (limit jest)

skad wy bierzecie tego neta???ja mam kablowke 512 kb/s i mam predkosc podczas sciagania 60,a w nocy jak mam 1mb to mam okolo 125…jaki sens brac neostrade???oszukuje,nawed za darmo tego shitu bym niebral :? :?

Neostrada czy UPC to nie ma znaczenia.

Rapidshare wprowadziło limity na pobieranie dla darmowych użytkowników (ograniczają im transfer)

zauważ, że nie wszędzie są dostępni inni providerzy. Dla przykładu w mojej miejscowości w momencie kiedy zakładałem neo była dostępna jedynie właśnie neostrada i jedna radiówka. Chciałem wziąć radiówkę ale koleś nie był skory do współpracy więc zostało mi TP. Netia zwodziła mnie chyba z pół roku, na zmianę mówili, że można założyć Net24 od nich potem, że nie i tak w kółko. W końcu przysłali mi grę zamiast modemu i na tym się skończyło.