Problem z neostradą

Witam, mam problem z Neostradą, program startowy do połączenia się z internetem włącza się wieczność :evil: nie wiem co jest grane ? co może być przyczyną włączania się tak długo tego “programu” ?? na starym sprzęcie wszytko było dobrze na nowym też, do czasu. Sprzęt mam w podpisie. :expressionless:

P.S. Ten “program” włącza się tak długo tylko raz, jak go wyłączę i bebe chciał go włączyć drugi raz to już idzie to szybko. :?

witam ,a po co ci program dostępowy neostrady ,u usuń tą aplikację ,bo tylko spowalnia strart kampa i i zasmieca pamić kampa

Zainstaluj sobie sterowniki od modemu, sagem czy tchomson czy jaki tam , utwórz połaczenie telofoniczne wpisz tam nazwę uzytkownika i hasło utwórz skrót na pulpicie i masz jak tak mam od dłuższego czasu i smiga pozdro

U mnie pomagało zawsze takie coś:

Start > Wszystkie programy > Neostrada TP > Zainstaluj ponowmnie Neostrada TP

Samo sie przeinstaluje bez płytki i powinno brykać, przynajmniej u mnie to pomagało w przypadku problemów.

pozdro.

viewtopic.php?t=91864&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= poczytaj i wywal ten szrot od tp.

ok. Dzięki wielkie.

Witam

Dodatkowo jeśli pracujesz na viście i jak usuniesz całą aplikację tak jak pisze tomek7777 i zainstalujesz sterowniki do modemu i utworzysz połączenie to wrzuć sobie skrót połączenia do folderu autostaru , wtedy vista będzie ci automatycznie uruchamiać internet przy starcie , nie będziesz potrzebował żadnych programów typu autoconnect.