Problem z neostradą

witam. mam taki problem. Dzisiaj zainstalowałem neostrade do nowego PC i po ponownym uruchomieniu komputera nie wyskoczyło mi to okno co się wybiera że jest się nowym uzytkownikiem albo obecnym. Instalowałem na nowo i cały czas mi wyskakiwało że deinstalacja nie została dokończona. JAk zainstalowałem to klikam w ten co się łączy to wyskakuje mi że komputer nie został uruchomiony ponownie. Wszedłem w ikonkę Modem ADSL i tam się połączyłem. O co chodzi? Może troche namieszałem ale nie wiem jak to zrobic.

wywal wszystko co związane z neostrada i aplikacją dostępową od TP (z nią są same problemy)

zainstaluj tylko sterowniki od modemu (nie wiem jaki masz)

O ile nie jesteś nowym użytkownikiem Neo.

Nie dawniej jak 2 tygodnie temu też przeszłam horror z instalacją Neostrady na Viście. Tak jak napisał Efazeti: nie instaluj neostrady z płytki od TP, poszukaj sterowników do modemu, a wszystko powinno działać. TePsa ma jakieś błędy i nawet pracownicy rozwiązujący problemy klientów nie są w stanie pomóc.

zingo05 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif