Problem z neostradą

Witam. Mam taki problem. Normalnie łącze się z neostradą i po jakims czasie (czasem jest to 5 minut a czasem godzina) neostrada przestaje działać, tzn. teoretycznie działa bo:

  1. Jest synchronizacja na modemie

  2. Jest ustanowione połączenie

ale: jak są te dwa monitorki to ten jeden odpowiada za wysyłane bajty a drugi za otrzymane i w tym momencie jak przestaje działac to wysyła jak wysyłało ale w ogóle nie odbiera neo2wq.jpg

I muszę restartować komputer i wszystko działa jak należy.

Wiele razy dzwoniłem na tą ich party linie to dokładnie nie wiedzieli o co tu chodzi i zlecali reset portów raz działało przez troche dobrze potem znowu nawalało i juz ten reset portów nie pomagał. Co wy o tym sądzicie?? Pomóżcie

ja tez tak mialem I WYWALCZYLEM od nich WYMIANE MODEMU

BO PODOBNO PO ROKU CZASU MODEMY SIE “ZUZYWAJA” I TRZEBA JE WYMIENIAC

WYTRWAŁOSCI CI ZYCZE

U MNIE 11 RAZY BYLI SPRAWDZAC CZY WSZYSTKO ok

WKONCU DALI NOWY MODEM I JEST ok

Może wyłączysz Caps Locka?

:o :o :o

Bzdura. Kto Ci tak powiedział.

Używałem mojego modemu grubo ponad 3 lata i do dziś działa bez najmniejszych problemów.

tyziek jeśli na infolinii twierdzą że jest wszystko ok. to na 99% masz świństwo na komputerze.

Zrób skan pandą on-line, nod32, ad-aware, spybot a następnie wklej loga hijackthis oraz sint runners do działu bezpieczeństwo.

PS. masz w ogóle zainstalowanego antywira i firewalla? Jeśli nie to zrób to jak najszybciej (z darmowych polecam zestaw awast + kerio)

mam nowego kompa system wgrany od podstaw na nowo przeskanowany czym tylko sie da I K*****A modem nadal szwankowal wiec go wymienilem !!

Po wymianie na nowy wszystko dzialalo jak przed rokiem KOMP smiga jak wariat filmy pobieraja sie z predkoscia 100-130kb/s na emule

a jak skanuje PANDA on line to wywala mi pliki systemowe ze sa jako WIRUS wiec chyba troche NIE TAK COOO ???

mam firewalla sp2teraz mam NOD32 i jest OK !!

Ciekawe czy instalowałeś dobrze sterownik (tzn. do płyty VIA jeśli takową posiadasz )

No właśnie nie do końca. Bardzo możliwe iż to są właśnie wirusy podszywające się pod pliki systemowe.

oczywiscie mam antywirusa (kaspersky) i firewalla (tez kaspersky) raczej nie mam syfu bo tez skanuje raz na miesiac innymi on-line skanerami logi mam czyste. dla swietego spokoju sformatuje dysk w tym tygodniu bo i tak mialem juz to robic ale jestem na 99,99999% pewien ze to nie od mojego komputera tylko od telekomuny lub modemu. moze jeszcze zrobie taki trick ze pozycze od sasiada modem - nieuzywany gdyz on kozysta z routera i sprawdze jak na tamtym bedzie smigało jak cos to zarzadam wymiany tego modemu

Są święta wiec ja tez nie.

Post Kosz.

Wszystkie na ten temat też.