Problem z nero, moze jakiś inny program?

witam.

mam problem z nero

podczas nagrywania bufor spada na 4 % potem wchodzi na 98% i tak kilka razy podczas nagrywania muzyki

po odsłuchaniu płyty wszystkie utwory powyżej 8 są nagrane tak jakby co druga sekundę, tak że muzyka wibruje, skacze, nie wiem jak to nazwać, w kazdym bądź razie przerywa

filmy i bajki zaś przegrane są tak, że w pewnych momentach obraz jest zle zakodowany, zatrzymuje się i pojawiają się kolorowe kwadraciki jak w telewizorze gdy szwankuje kablówka. i tak parę razy.

juz miałam kupić nową nagrywarkę–bo tą kupiłam na alegro–ale zasugerowAno mi że może to program? a poniewaz nie mogę odinstalować nero [nie wiem czemu :(] to szukam jakiegoś programu nagrywającego

mam nagrywarkę LG

proszę o propozycje i potrzebne do tego dodatki

dziękuję

Mnie to wygląda na problem z prędkością nagrywania, albo ze słabą jakością płyt, na które nagrywasz.

  1. Spróbuj nagrać z prędkością max 16x

lub

  1. Zmień płyty na jakieś inne.

Moim zdaniem laser jest już słaby.

Musisz nagrywać z najniższą prędkością.

Po pierwsze muzyke powinno sie nagrywac dosc wolno np 4x lub 8x (

Po drugie

czy to nie jest piractwo ?? Bo na tym forum jest to zabronione :twisted:

Pozdrawiam,

owszem masz rację to piractwo ale nie mam możliwości ściągnięcia z japonii bajek i filmów mangi i anime których nie ma w polsce.

skoro ten laser jest tak słaby to może kupię nową nagrywarkę?

zawsze nagrywałam na 32x i było w porządku. popsuło sie od momentu jak próbowałam odinstalować nero. potem przeinstalowałam system na profesjonal i zainstalowałam nero od nowa ale już tak zostało

sprubuj dać najniższą prędkość nagrywania i daj jakąś inna płytę (innej firmy np. esperanza,dysana,itp.)a jak to niepomorze to zainstaluj jakiś inny program np.Burrrn Beta PL znajdziesz go tu http://www.amnezja.org/modules.php?name … oad&cid=15 abo innym z tej strony. :lol:

Milo ze chociaz sie przyznales ale to ze nie masz mozliwosci “zdobycia” mangi itp nie usprawiedliwia cie

Pozdrawiam,

a jaką nagrywarkę teraz masz bo co do systemu to nie ma nic wspulnego że jak nie miałeś profesianala to nagrywarka dobrze nagrywała morze po prostu wystarczy ściągnąć nowego biosa do nagrywarki i wrzystko będzie już dobrze :stuck_out_tongue:

Twożenie kopi bezpieczenstawa jak narazie nie jest piractwem , poprostu sliski grónt na granicy prawa , a co do tematu sprawdzić podpięcie na taśmach, jeżeli do jednej taśmy podpiete są dwa napędy najlepiej zastosować taśme ata 100/133 czyli 80 żyłowa , sprawdzić czy oba napędy pracują w DMA czy w PIO jeżeli jest to tylko nagrywarka na jednej tasmie to jeżeli jest możliwość to ustawić DMA , i tak jak koledzy sugerują niska prędkość nagrywania i lepszej jakości nośnik, płyta w wieży czy innym sprzecie audio i tak jest odtważana z predkością X1

Nagrywarki nie są drogie, więc jeśli masz się męczyć z tą, to wydaj ze 100 zeta na nową CD-RW, albo coś koło 160 PLN na dobrej klasy nagrywarkę DVD.

No tak ale gdzie tutaj jest wzianka o kopii bezpieczenstwa ?? :?

robienie kopii bezpieczenstwa nie polega na sciaganiu z sieci tylko kopiowaniu legalnego oprogramowanie ktore posiadamy

Pozdrawiam,

za te 160zł jak ty muwisz że kupi dobrej klasy nagrywarkę dvd to to będzie taki złom że szkoda gadac lepiej dać więcej i mieć jakąś lepszej marki i przynajmniej będzie dłużej służyła :stuck_out_tongue:

Tez sie pod tym podpisze…ja mam Nec’a 3540a i dalem za niego 215 zl (2 letnia gwarancja)

A jesli chodzi o te 160 zl to moze i tak ale nagrywarka bedzie uzywana :?

Pozdrawiam,

w takim razie zrobię tak jak myślałam na początku a jak mi radzi Pawek.

kupię nową nagrywarkę.

oczywiście najpierw spróbuję nagrać z jak najniższą prędkością bajkę którą mam zepsutą i dam znać czy to pomogło.

To sobie zlukajcie ceny nowego sprzętu o nazwie LiteON SOHW1693S. Na Allegro z gwaracją chodzi po ok. 160 PLN.

mi nie potrzebna DVD nagrywarka

jak kupię to LG-CD52x taką jaką mam.

a teraz włączam nero, niech nagrywa :slight_smile:

jak by kolega chciał kupowac nagrywarkę to z czystym sumieniem mogę mu polecić LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-4163B BOX http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15253 kosztuje 227 zł ale to bardzo dobra nagrywarka sam posiadam taką nagrywarkę tylko w wersji GSA-4120 ale ona sie różni tylko tym że moja nagrywa płyty dvd z maxymalną prędkością 12X a ta co ja ci polecam z 16X i to jest ta różnica ale nagrywarka jest super POLECAM :smiley:

wystarczy mi nagrywarka LG - CD52x

a teraz włączam nero niech nagrywa

dam znać co i jak

a najniżrszą prędkością i podaj na jakiej płycie (marka) :stuck_out_tongue:

Hmm z tego co wiem napedy LG nie ciesza sie wielka sława, poczytaj forum a sam sie przekonasz

Ja polecam Nec 3540a do kupienia tutaj za 191 zl

http://www.sirius.pl/product.php?action=info&id=14645&sid=1

Pozdrawiam,