Problem z Nero photoSnap Viewer

Szukam Pomocy! mam problem z Nero PhotoSnap Viewer (podczas otwierania zdjęcia wyskakuje komunikat że nie można otworzyc zdjęcia) Błagam pomóżcie :frowning:

Może ci rozszerzenia nie obsługuje… jakie rozszerzenie masz przy zdjęciach?? Próbowałaś innym programem to otworzyć??

innym programem da rade…!

Spróbuj tym:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=667&t=5

chodzi o to ze ja chce to otwierac tamtym programem ale wyskakuje ten komunikat…! jak to naprawic?

A odpowiesz mi na pierwsze pytanie??

Przeinstaluj Nero i napisz, co dokładnie jest w treści komunikatu.

Przyczyną zazwyczaj jest konflikt z inną aplikacją, u mnie wystąpił ten błąd po instalacji Google Desktop.

Radą może być przeinstalowanie Nero jak napisano powyżej, jeśli to nie pomoże przeanalizować od kiedy pojawił się problem i skojarzyć go z aplikacją związaną z grafiką a zainstalowaną w tym czasie.

Pozdrawiam.

dzieki widze ze przedemna troche pracy…:frowning:

Złączono Posta : 28.11.2007 (Sro) 18:12

a czy ta przyczyna moze byc iPOD???

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Miałem podobny problem, i bezskutecznie przeszukiwałem google w poszukiwaniu odpowiedzi. Godzinę zajęło mi znalezienie rozwiązania.

  1. Uruchamiamy Nero ProductSetup

  2. Przechodzimy do zakładki Instalator i wybieramy Modyfikuj

  3. Zaznaczamy, żeby PhotoSnap był niedostępny po instalacji

  4. Przeszukujemy folder C:\Documents and Settings w poszukiwaniu plików z PhotoSnap w nazwie i usuwamy je

  5. Ponownie uruchamiamy ProductSetup i instalujemy PhotoSnap.

P.S. Zdaje sobie sprawę, że temat trochę nieaktualny ale w google na zapytanie o problem z PhotoSnap wyskakuje w pierwszej dziesiątce.

Umnie odistalowanie samego nero photoSnap niepomogło więc odinstalowałem całe nero i zainstalowałem z powrotem nadal to samo.Pomoglo dopiero jak otwarlem nero photoSnap nastepnie plik,konfiguruj wtyczki ,wyrejestruj wszystko.Nastepnie zamkłem program.Otwarłem ponownie i zaczeło dzial;ac otwiera zdjęcia w formacie jpeg.