Problem z Nero pod Vista Ultimate 64 bit

Witam

Sciagnalem wersje demo Nero-7.8.5.0 i nie moge jej zainstalowac, poniewaz wyskakuje komunikat ze ta wersja nie jest kompatybilna z Vista 64 bit. :o Pomyslalem sobie ze to jest niemozliwe poniewaz na stronie glownej vortalu jest napisane ze najnowsza wersja Nero jest w pelni kompatybilna z Vista :?

Moze ktos mnie poratuje i pomoze to zainstalowac?

Ale dobrze wyczytałeś, że z wersją Visty 64-bitową??

Wersja 7.5.9.0 działa pod Vistą x64 bez problemu

Tak wygląda ten komunikat:

8495okienko.jpg

Złączono Posta : 26.04.2007 (Czw) 18:01

W takim razie sciągne wersje 7.5.9.0 mam nadzieje, ze bedzie dzialac :roll:

Sprawdz czy sciagnales instalke pod x64 :stuck_out_tongue:

ja mam 7.5.7.0 i dziala

Pobierałem Nero ze strony głównej i tam nie ma rozgraniczenia na wersje 64 bit i 32 bit. Jest do sciagniecia jeden pakiet Demo ostani najnowszy i koniec. :roll:

Jesli chcesz moge uploadnac moj pakiet nero zassany ze strony nero jakis czas temu, dziala on w 100% z vista x64.

Co ty na to ?

werjsa bodajze 7.5.7.0

Złączono Posta : 27.04.2007 (Pią) 16:23

Albo po prostu wpisz w google.com nero+7.5.7.0+download

Na pewno bedzie :wink: Co bede transfer mulil, 128kbps za slabe na upload :wink:

Ja mam zainstalowane na Vista Ultimate 64bit nero 7.8.5.0 i działa nie ma zadnego konfliktu przy instalacji więc problem musi lezeć w czymś innym

Ja mam Vista Ultimate 64bit i nero 7.8.5.0 i niestety nie działa ;(

sprobuj zainstalowac na innej partycji niż Vista, albo uruchamiać w trybie admina.

http://www.nero.com/nero7/plk/nero7-demo.php tutaj jest strona pobierania Nero 7. W System requirements jest napisane:

Czy czasem nie macie nagrywarki na sata?

Miałem kontroler dysków ustawiony na raid i nero nie chciało nagrywać jak ustawiłem na ide poszło bez problemu kontroler Intel IH7