Problem z Nero

Witam,

Mam problem z popularnym programem NERO (demo), próbowałem zainstalować sobie wersje dotychczas używana pod systemem XP (7.0.8.2) i przy zakończeniu wyskoczył błąd i oczywiście program sie nie zainstalował do końca jest teraz wielki problem z jego usunięciem wyskakuje błąd (Błąd pliku DLL Custom Action … Instalator musi zostac zamknięty \Crash Thread ID 1224 Current Thread ID 3920). Nie mogę również zaistalować nowszej wersji (7.7.5.1) system wypakowywuje pliki i na tym sie kończy. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Użyj Nero General Cleaner (do pobrania ze stron pomocy technicznej nero)

Pozdrawiam

Jeżeli masz jv16 (jak nie to pobierz) to skorzystaj z funkcji Wyszukaj w rejestrze wpisując Nero. Usuń wszystko co znajdzie. Po tym zabiegu spróbuj ponownej instalacji. Pozdrawiam.

Jak się kończy ??

Czy coś się wyświetla ??

Nero 7.7.5.1 przygotowuje się do instalacji dosyć długo. Może brak cierpliwości ?? :slight_smile:

albo zobacz w tempach jak juz wypakowal co sie stanie jak odpalisz setup

Miałem podobną sytuację.Pod koniec instalacji starszej wersji też wyskoczył mi błąd.Wpawdzie nie pojawiła się ikonka na pulpicie tak jak zawsze,ale okazało się,że program jednak się zainstalował i działa.

Wystarczyło wyciągnąć skrót z “plików programów(x86)”.

Z najnowszą wersją miałem to samo,wypakował i nic.

Do instalacji najnowszych Nero wymagane jest posiadanie w systemie zaktualizowanego DirectX 9.0c.

Nawet, jeżeli ma się razem z Vistą DX10

Pozdrawiam

Udało się za pomoca Nero General Cleaner wyczyściłem pozostałości po starszej wersji któa złapała jakis błąd i bez problemowo zainstalowała sie nowsza, bardzo dziękuje za pomoc !!

Proszę bardzo - Pozdrawiam