Problem z Nero

Witam.

Mam problem y Nero WaveEditor.

Otoz gdy klikam aby uruchomic wyswietla sie okno aktualnie uzywana licencja nie pozwala na uruchomienie tego programu.

W jaki sposob moge go uruchomic? program yostal doloaczony do laptopa wiec chyba powinien dyialac?

Chy chy to ci dali chyba jakąś spiraconą wersję. Albo po prostu ściągnęli zły CD-KEY :twisted:

No cóż chyba lubią ludzią kit wciskać… ale jak tak brutalnie z ludzi się obchodzą to mogli go woglule nie dodawać !!

Eee tam to jeszcze nic! Jak kupiłem kompa to mi dali Return To Castle Wolfenstein PL!! A polska wersja wogóle nie wyszła!!

No cóż robią różne chwytyt reklamowe aby tylko kupić ich produkt…

A ten program to sobie kupiłeś czy dostałeś z jakimś sprzętem w wersji OEM? Bo jak OEM to mogła ci isę licencja skończyć, najczęściej jest na rok.

Dostałem w wersji OEM :confused: ale laptop ma miesiąc

Być może wgrali Ci tylko wersję testową, która działa tylko przez 30 dni albo to Nero trzeba jeszcze zaktywować kluczem - wtedy powinieneś gdzieś mieć opakowanie od Nero wraz z CD.

hmm chyba mnie nie zruzumiales do konca. klucz dostalem wpisalem w oknie instalacyjnym a komunikat o zlej licencji uruchamia mi sie gdy chce otworzyc nero.

Może ten klucz który ci dali działa tylko 1 miesiąc. Albo po prostu jak to lubisz mówić wcisneli ci KIT :D.