Problem z nero

Witam,od jakiegoś czasu mam kłopot z nero lub z wypalarką

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=67636

Czasem jednak udaje coś sie nagrac ale wtedy powstaje inny problem a mianowicie taki ze podczas przenoszenia z nagranej plytki plików z powrotem na dysk wyskakuje komunikat "nie mozna skopiowac nie prawidłowa funkcja ms-dos !!

To kontynuuj swój poprzedni temat. :evil:

Tez tak myśle…

Ten temat jest raczej zbędny gdyż juz taki sam założyłeś.

Wałkujesz już ten temat od dość dawna. Jeśli płyty po wypaleniu są porysowane, to tylko i wyłącznie jest to uszkodzenie mechaniczne.

Spróbuj innego programu do wypalania i postaraj się o najnowsze firmware do nagrywarki (pod warunkiem, że jest sprawna).

W poprzednim wątku mordowałeś o wypalanie płyt AudioCD. Jeżeli błąd pojawia Ci się przy ponownym kopiowaniu z płyt na dysk, to jeśli to są płyty AudioCD to gratuluję pomysłu :smiley:

Sprawdź CDBurnerXP Pro, DeepBurner albo rewelacyjnego programu do wypalania AudioCD => Feurio.

Temat nie jest taki sam,poprzedni dotyczył wypalania a bieżący kopiowania,a nawet jakbym kontynuował poprzeni to raczej nikt by mi na niego nie odpowiedział bo kto zagląda na 3-4 podstrony?

Złączono Posta : 18.03.2006 (Sob) 17:10

Jeśli problem zostałby rozwiązany to myslisz ze wałkowałbym temat dalej?

A skad mam wiedziec czy jest sprawna? DAlatego załozylem temat aby uzyskac pomoc i miedzy innymi dowiedziec sie jak to sprawdzic.

Są to zwyczajne płyty CD-R,nagrywam mp3 i gdy po nagraniu próbuje je przenieść z powrotem na dysk wystepuje w/w bład.

Myślę, że na forum i “na odległość” nikt Ci nie napisze, czy masz sprawną nagrywarkę czy uszkodzoną. To można sprawdzić raczej w serwisie a nie na tym forum.

Postaraj się pożyczyć inną nagrywarkę i sprawdź ją u siebie na kompie przy takiej konfiguracji jak masz. Innej możliwości nie widzę.

A płytę czyta dobrze i tylko kopiować nie chce, czy po prostu płyta jest źle wypalona, a co za tym idzie nieczytelna?

Sprawdź to wszystko na innej nagrywarce.

Czyta dobrze tylko skopiować na dysk sie nie daje ,to znaczy zatrzymuje sie na jakiejs nutce wyskakuje w/w komunikat i koniec.

Własnie chyba najlepiej zrobie jak skombinuje inną nagrywarke i wypróbuje.