Problem z Nero

Przed chwilą przeinstalowałem windowsa XPz Sp2.Wszystko jest ok,ale mam problem z Nero.Po zainstalowaniu Nero i odpaleniu wyskakuje komunikat “Plik wykonywalny Nero został z modyfikowany.Komputer może być zainfekowany wirusem.Użyj programu antywirusowego z aktualna baza danych wirósów.Jeśli nie wykryto wirusa odinstaluj Nero i zainstaluj ponownie”.

Probowałem robić to według tego komunikatu ale nie pomaga.Co zrobić?

mam to samo i nawet formatowalem wszystkie dyski i stawialem nowy system. nie pomaga. skanowalem windowsa mks skaner on line i nic nie wykrywa. a program jv16 po wlaczeniu nie dziala. tzn. klikam na poszczegolne ikonki i nic.

pojawia mi sie ten blad przy nero express 5.5 bo gdy chce zainstalowac nowsze wersje nero to wyskakuje blad przy instalacji.

http://img292.imageshack.us/img292/84/beztytuuiu1.jpg

zalezy mi zeby nagrac plytke audio jak najwolniej i zeby mozna bylo edytowac wyswietlane tekty w tym programie. glownie z mysla o samochodze aby na wyswietlaczu radia pokazywane byly tytuly oraz normalnie sie odtwarzala plyta.

czy mam szanse odpalic to nero czy inny program mam szukac?

Poszukaj, czy czasami na dysku w WINDOWS\System32 nie masz pliku VT100.EXE.

Nie mam trakiego pliku

ja takiego pliku nie mam.

Mi dla odmiany działa jv16.Po deinstalacji Nero oczysciłem tym rejestr i jest to samo:(

Jeżeli brak pliku VT100.EXE to bardzo dobrze.

Proponuję przeczyścić system za pomocą Nero General Clean. Ściągnąć instalkę z innego źródła i ponownie zainstalować.

Jesli nikt nie jest wstanie pomóc to chociaż poleccie jakis program do wypalania CD najlepiej darmowy.nero mam oryginalne :frowning:

nie wiem co ten program mial dac, ale nic sie nie zmienia :frowning:

O alternatywie dla nero możesz poczytać np. tutaj, na forum jest jeszcze wiele takich tematów.

niestety nic nie dało.Nadal występuje ten sam błąd

czy jest ktos w stanie nam pomoc?

Ja się poddałem,zainstalowałem sobie program do nagrywania DeepBurner.jest za friko.Chodzi mi ok a o Nero juz zapomniałem