Problem z .NET Framework - nie można odinstalować

Witam na forum i proszę o rady.

Dziś miałem spore problemy z tabelą partycji po przerwie zasilania podczas partycjonowania, udało mi się przywrócić partycje systemową, jednak część plików ma rozmiar 0 bajtów. System z odzyzkanej partycji odpala bez problemu i wszystko działa z jednym wyjątkiem. .NET Framework się skopał, nie działa żadna aplikacja wymagająca Frameworka, przy próbie odinstalowania lub zainstalowania z pliku instalacyjnego, albo naprawiania jakiejkolwiek wersji (mam kilka: 1.1, 2.0, 3.0) Wyświetla się poniższy komunikat:

e6e24dafbd5122cbm.jpg

Framework jest mi potrzebny, bo mam sporo programów które go wymagają. Czy jest miożliwość jakiegoś sposobu deinstalacji go “na chama” albo naprawienia ? Mój system to Win XP Pro SP2

Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Pousuwaj wszystkie pliki, które na oko mogą być tymi od frameworka. Przeczyść rejestr różnymi cleanerami. Usuń wpis w dodaj/usuń programy. Przeszukaj ręcznie rejestr w poszukiwaniu pozostałości.

W dniu 24.04.2008 , o godzinie 19:00 został dopisany post przez slawex1983

Pousuwaj wszystkie pliki, które na oko mogą być tymi od frameworka. Przeczyść rejestr różnymi cleanerami. Usuń wpis w dodaj/usuń programy. Przeszukaj ręcznie rejestr w poszukiwaniu pozostałości.

urban92 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

@urban92 - nie wczytywałem sie dokładnie,ale może pod tym linkiem znajdziesz rozwiązanie.

http://support.microsoft.com/kb/824643/pl

Nazwę tematu poprawiłem, mam nadzieje że jest już dobrze.

Tę metodę deinstalacji muszę sprawdzić :slight_smile: