Problem z netem,lagi w grach ;/

Witam.Od 2 tygodni mam problem z ping’iem zawsze miałem 70-80 teraz ok 100-120 nawet,częste lagi to żadna nowośc…

Mam radiówke 1mb,komp w opisie…zrobiłem jakiś trik w menadzerze i mam program fcosspeed,jak go ustwić??

Pomóżcie,bo grać sie nie da,gram w far cry :stuck_out_tongue:

himek66 ,ping ustawiasz w regułach dla ICMP .

Podaj jaki masz zainstalowany firewall to pomoge.

ping 100 to nie duży ping.

CO to jest ten firewal,sory ale na sieciach się całkowicie nie znam…

Po pierwsze wyłącz usługę: Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej- powoduje skoki pingów.

??gdzie to usługa jest??

Usługa, Start>uruchom>services.msc i tam szukaj, ręczny i zatrzymaj.

Firewall to zapora :stuck_out_tongue:

Panel sterowania>Połączenia sieciowe>PPM(prawoklik) na tym połączeniu bezprzewodowym>Zaawansowane>ustawienia>Wyłącz.

A mi się wydaje że to jest przyczyną.

baza lub łącze. Próbowałeś grać z rana(nocka-środek) ? jeżeli wtedy tak samo to raczej ta opcja odpada.

Na różnych serwerach ? Czy na jednym grasz, może to serwerek coś nawala tej gry.

Lub jaki syf, mógłbyś dać logi ale to raczej osobny temat i nie w tym dziale to wtedy by może znalazła się przyczyna. Tutaj wątpie że zaglądają spece z “bezprzecześntwa i logów HTJ”

Usługa, Start>uruchom>services.msc i tam szukaj, ręczny i zatrzymaj.

?? tam jest duzo opcji nie dokonczyłes hehe…jutro do nich zadzwonie zawsze nawet wieczorem gdzie serwy sa pełne miałem 78,a teraz lagi 100-120

Poziom szumów

Bzdura - logi dajemy zawsze w temacie, w którym zaistnieje taka potrzeba.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Mnie się wydaję że do 0 i jestem tego pewien na 99.9% jak Ty w podpisie masz :smiley:

A dlatego takie są zapewne duże, bo skoro parabola to moc 24> ?? A na 100m to i by można panel 8 dbi i to jest wystarczające(zależne w sumie ile kabla).

Parabola sieje na pewno na pare km i po drodze ma dachy(blacha) itd. odbija sygnał od dachów i łapie jeszcze więcej sieci, a że 13 kanałów to trochę mało jak na parabolę z odbiciami, mocną dookólną(19-23dbi) to zbiera sieci w ^^^^^.

I tak właśnie(teoretycznie, prawie na pewno tak jest) z paraboli mocno kierunkowej robi się antena która ładnie wyłapuje dużo sieci poprzez odbicia itd.

Kurna, chociaż na WRT i na mojej karcie od laptopa to widać krytyczne rzeczy czyli 90-100 w rybryce szumy, a mało sieć wykrywam i żadna sieć kanałem się nie zakłóca.

Sprawdzałem wczoraj z kolegą maestro,i pingi były ok,także może mam virusy lub coś innego :slight_smile: