Problem z netem w Vista

Cześć

Utworzyłem dwóch użytkowników:

-Moje konto jest zabezpieczone hasłem (łącze sie przez połaczenie sieciowe + autoconnect)

-drugie konto to konto “Gość”

Problem mam z połaczeniem z neostradą w koncie “Gość” Chodzi o to, że gdy najpierw zaloguje się na siebie to neo samoczynnie się łączy przez autoconnecta, gdy w trakcie pracy mojego konta przełączam użytkownika na “Gość” Internet też działa. Tu jest wszystko ok.

Ale gdy tata sam wejdzie na kompa uruchomi swoje konto “Gość” to internetu nie ma.

Proszę poradzcie co mam zrobić, żeby na jego koncie neostrada tak samo się łaczyła. Zaznaczam, że sterownika nie moge zainstalować, a neo jest zsynchronizowana.

Spróbuj ten program zainstalować na koncie GOŚĆ

Próbowałem i nic z tego, niby ikona od modemu w tray’u jest ale nie wykrywa modemu, a zainstalować go nie moge bo wyskakuje błąd kernel :cry:

A wogule chodzi ci net na koncie GOscia??

Mam ten sam problem w VIście na koncie gościa… Tyle że ja jestem w sieci lokalnej. Net nie chodzi… Pisze coś o kontroli rodzicielskiej… i że jak administrator wyrazi zgode to mozna przeglądac neta. No ale gdy wpisuje hasło Administratora to też nie działa i pisze ciągle to samo. Kontroli rodzicielskiej dla konta gościa też sie zmienić nie da wiec nie wiem co zrobić

Nie neta na koncie koscia nie ma. Mam niby ikonke modemu w try’u i jest koloru zielonego, czyli modem jest zsynchronizowany. Jednak gdy chcę skonfigurować połaczenie kiszka. pokazuje mi że nie mozna wykryć modemu. A tego na koncie kościa nie moge zainstalować.

Macie jakieś pomysły?

oxygene1976 , a nie możesz zrobić mu konta z ograniczeniami i walnąć skrót do połączenia na pulpicie.

jaconon Wielkie dzięki pomogło tak jak mówiłeś. Pozdrawiam