Problem z netem , za wysoki PING

Jeżeli piszę w złym dziale proszę o przeniesie tematu.

Moj problem jest następujący, dziś z rana nie mogłem wbić na żadna stronę.Ping wynosił od 25 do 100% straty,podaję screenshoty.

158bmhl.jpg

3151qtc.jpg

muwl04.jpg

8ybcq8.jpg

9lbl93.jpg

Nic nie szło zrobić, odłączałem ,włączałem ponownie kabel sieciowy i nic.Mam neta z TP 4mb .

Prosze o pomoc, bo to mi się często zdarza, nie kiedy trwa całymi dniami -.-

*** , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Prawdopodobnie to będzie wina TPSA, ale trzeba wykluczyć najpierw inne możliwości. Jeśli masz w domu więcej komputerów, napisz czy na nich też jest ten problem. Jeśli masz tylko jeden, załatw sobie Linuksa w wersji live-CD, tzn. uruchamianej z płyty (można za darmo ściągnąć z Internetu) i na nim sprawdź. Jeśli masz jakiś router, podłącz z jego pominięciem.

Sprawdziłem na laptopie , i 2 pc nie działało…A mam tylko jeden kabel sieciowy (rjotka).Korzystam z windows xp 2002 sp2 …I jest jeszcze jedno,nie mogę sprawdzić stanu połączenia ( i nie jestem administratorem sieci).Prawdopodobnie nie mogę z prawdzic dlatego że program Cube deskop blokuje do tego dostęp.

Sprawdzenie stanu połączenia raczej nie ma tu nic do rzeczy. Bo skoro na innych komputerach też są problemy, jest to wina Telekomunikacji. Dzwonić na 800102102 i skarżyć się.

No dzięki… :slight_smile:

Temat można zamknąć.