Problem z netem

Witam . Mój kolega ma problem z z internetem . Jak wchodzi np na google.pl wssaytko dziala elegancko ale pokazuje sie cos takiego ze trzeba wloczyć w trybie OFFline ale np na innych stronach pisze ze to wymaga trybu online . Na pasku pokazuje sie ikonka i pisze że kabel sieciowy jest odlączony ale kabel jest włożony . Sprawdzaliśmy nawet na dachu bloku ponieważ tam jest poprowadzony kabel . Jestesmy z tej samej sieci i u mnie wszystko działa dobrze . Wie ktoś o co chodzi ?

Zapewne wszyskie strony otwierają się w trybie offline czyli te co były wcześniej zapisane w pamięci “kompa” kiedy internet jeszcze działał , strony aktualne mają otwierać się w trybie online.

nieważne że kabel włożony, karta sieciowa nie dostaje sygnału z sieci , może być kabel uszkodzony , również karta sieciowa może być uszkodzona , a nawet port na hubie/roterze uszkodzony , przyczyn może być wiele , jeżeli internet radiowy to zbyt słaby sygnał i również pojawi się komunikat że kabel sieciowy odłączony.

OK dzieki . Jeszcze jedno pytanie … Czy moze tu chodzić o stare sterowniki do karty sieciowej ?

jeżeli wcześniej wszystko było ok na tych sterownikach| nie ma innego systemu itp| to nie jest to wina sterowników

Radzę przyjżeć się sprzętowi tak jak polecił ci Zbych1 i skontaktować się z dostawcą internetu może oni mają awarię

Raczej nie , skoro pojawia się komunikat przy monitorkach sieci "kabel sieciowy odłączony to przypuszczam że karta sieciowa jest zainstalowana i raczej nie wymaga nowych sterowników , jeżeli jest to system XP to zazwyczaj karty sieciowe instalują się samoczynnie na sterownikach systemowych

A pozatym co to za sieć , sieć osiedlowa, modem, czy jakaś własna sieć , radiowa , kablowa , radiowo-kablowa???

cze mam problem z transferam z torrentów,mam neostrade 1 mb a pliki z torentów ściagaja mi sie zaledwie z predkościa 10kb na sekunde.co mam robić pomocy.moje gg 10052181 :mrgreen:

Złączono Posta : 07.02.2007 (Sro) 12:45

hellp

artur_666 załóż nowy temat nie zaśmiecaj tego ! ! !

jeśli chodiz o twoje pytanie to z torrentami to tak już jest - prędkość ściągania zależy od ilości seedów, czyli osób udostępniających wybrany plik

ściągając torrent musisz zwrócic uwagę na liczbę seedów

Artur_666 CO to ma być?? NIE ZWIĄZANE Z TEMATEM!! załóż nowego posta! !!

ale mam po 15 seedów mozna to jakoś przyśpieszyc?odp

Złączono Posta : 07.02.2007 (Sro) 13:15

pomózcie z spadam z tad :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 07.02.2007 (Sro) 13:16

:frowning:

Złączono Posta : 07.02.2007 (Sro) 13:32

pomocy