Problem z netem

Witam. Ostatnio przy starcie komputera avast wywalił mi kilka wykrytych zarażonych plików, na dodatek nie można było zmienić tapety ani poprzestawiać ikon na pulpicie (z tym problemem sobie jednak poradziłem). Zaczął także szwankować net (neostrada). Przeleciałem kompa ad-aware i wydawało sie że wszystko bedzie ok, jednak od niedawna w ogóle nie moge połączyć się z netem. Wywala różne błędy.

Proszę o sprawdzenie loga: http://www.wklej.org/id/e058a86017

Wiadomośc dla Gutka2222 gdyby ponownie “zainteresował się” tym postem. Wiem, że to fajnie jak sie ma władze wywalania postów do KOSZA, lecz ta władza nie upoważnia chyba nikogo do nieczytania tych postów, bo gdybyś jednak przeczytał ten post i post poprzedni (który podałeś wyjaśniajac swoja decyzje o umieszczeniu tematu w KOSZU) to byś może zwrócił uwage iż pomimo, że problem jest podobny to jednak umieszczone logi pochodzą z dwóch innych systemów, a co za tym idzie ten post nie jest powtórzeniem poprzedniego. A pozatym po co miałbym pisac o tym samym problemie kolejny raz skoro dzięki pomoc Jessi został on rozwiązany. Pozdrawiam

Złączono Posta : 21.09.2007 (Pią) 16:21

Czy naprawdę nikt nie potrafi mi pomóc?

dalej jak będziesz robił bałagan to tak będę wyrzucał temat. Nawet jeden dzień nie minął a tutaj kolejny temat mogłes wrzucić dwa logi

usuń wpisy HJT a pliki ręcznie

Daj log z ComboFix

ehh… skończmy tą dyskusje bo i tak do niczego nie prowadzi, dzięki że zająłeś się problemem.

Usunąłem wpisy i pliki. Oto log z combofix’a: http://www.wklej.org/id/4635ad4f4a

Wklej do Notatnika :

File::

C:\WINDOWS\system32\kernelw.sys 

C:\syst.exe 

C:\sysrgch.exe

C:\WINDOWS\system32\XwD1S06A.exe

C:\WINDOWS\system32\3A39F387F7.dll

C:\WINDOWS\Tasks\At1.job

C:\WINDOWS\Tasks\At2.job

C:\WINDOWS\Tasks\At3.job

C:\WINDOWS\Tasks\At4.job

C:\WINDOWS\Tasks\At5.job

C:\WINDOWS\Tasks\At6.job

C:\WINDOWS\Tasks\At7.job

C:\WINDOWS\Tasks\At8.job

C:\WINDOWS\Tasks\At9.job

C:\WINDOWS\Tasks\At10.job

C:\WINDOWS\Tasks\At11.job

C:\WINDOWS\Tasks\At12.job

C:\WINDOWS\Tasks\At13.job

C:\WINDOWS\Tasks\At14.job

C:\WINDOWS\Tasks\At15.job

C:\WINDOWS\Tasks\At16.job

C:\WINDOWS\Tasks\At17.job

C:\WINDOWS\Tasks\At18.job

C:\WINDOWS\Tasks\At19.job

C:\WINDOWS\Tasks\At20.job

C:\WINDOWS\Tasks\At21.job

C:\WINDOWS\Tasks\At22.job

C:\WINDOWS\Tasks\At23.job

C:\WINDOWS\Tasks\At24.job


Registry::

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

"System Control"=-

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe ) – podobnie jak na tym obrazku –> Klik

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Daj ten nowy log z ComboFixa.

jessi