Problem z netem

Otóż. Nieznam sie bardzo wiec postaram wytłumaczyc jak naj czytelniej.

Mianowicie. Moj internet co chwila sie rozłacza, mam neta w sieci LAN. Zauwazam to poprzez:

  1. Przy otwieraniu stron co trzecia proba wyskakuje: " Ustalanie adresu serwera" po czym po kilku sekundach otwiera

  2. Na grach online , zmienny ping , co chwila rozłacza od gry

Kompa niedawno formatowałem ( przy rozłaczonej wtyczce od neta) po czym zainstalowałem antywirusa avast v.4.6 oraz spybota search& destroy, uzywam przegladarki Mozilla.

I nic dalej to samo.

Czy moze ktos wie o co chodzi , lub miał podobny problem?

Hmm, to wygląda na to żę coś z servem nie odpowiada… może wprowadziłeś złą konfiguracje przy ustawieniach sieci??

A tak w ogóle to wcześniej miałeś taki problem??

problem pojawił sie ok 7 dni temu , ale wystepował juz wczesniej sporadycznie… konfiguracje sieci mam przypisanał od dostawcy, “reset.net”- nie polecam , i jest prawidlowa. Ale od tygodnia kiedy włącze kompa jest własnie ten problem :? …Moze byc przyczyna tego ,ze ktos z mojej sieci LAN bawi sie programami p2p? bo kurde niewiem juz :?

Telefon do dostawcy najlepsze rozwiązanie.

Płacisz to niech Ci zrobią

Dokładnie tak trzeba zrobić… bo jak się domyslam masz radiówke na sieć LAN (albo nie doczytałem :P) zauwazyłem że dużo mich znajomych ma problemy z niedziałającym internetem przez radiówkę… ale przestało mnie to dziwić