Problem z netem

Witam!

Mam problem tego typu:

Około 2 miesięcy temu zrobiłem sobie formata i od tamtego czasu wszystko było OK, aż do teraz. Mianowicie zaczyna mi się rozłączac net, to znaczy jest cały czas połączony, ale przestaje wysyłac, tylko odbiera i wszystkie programy połączone z netem przestają działac. Mam internet w DIALOGU DSL 1MB. Na przykład po włączeniu kompa wszystko działa przez 20min, a potem się rozłącza na 5min, potem chodzi przez 1min i znowu się rozłącza na 5min i tak w kółko. Nie wiem co mam zrobic, skanowałem kompa różnymi programami: Antivirenkit 2006, NOD32, Outpost Firewall i Ad-Aware, ale nic to nie dało. Podaję logi z HijackThis i Silent Runners, może to coś da, bo mi to na przykład nic nie mówi, jestem w sumie zielony w tych sprawach.

Jak to nic nie pomoże to powiedzcie co mam zrobic. Please HELP ME! !!

Syfu nie masz.

Czy mi się wydaje czy masz 2 antywiry? Wybierz tylko jeden w takim zestawie:

nod32 + outpost

lub samego antivirenkit bez tamtych dwóch.

Wszystkie sterowniki masz dobrze poinstalowane?

Zadzwoń do dialogu i przedstaw im sprawę: może to coś na lini.

Może coś jest z nadajnikiem…

Zródłem problemu moze byc :

  1. brak zasilania modemu - chwilowe skoki napiecia

2.utrata synchronizacji

Nie wiem jak to jest w Dialogu ale … hmm

czy dioda na modemie miga ?

Tak dioda miga i chyba nie ma to związku z modemem czy problemami w Dialogu, bo zapomniałem napisac, że gdy podłączam kabel do laptopa internet chodzi cały czas OK. Więc problem musi tkwic w moim kompie.

Sprawdz połączenie kabli telefonicznych - czy mode jest połączony z rozdzielaczem lub gniazdkiem telefonicznym

Jesli wszystko jest w porządku :

  • odłącz inne urządzenia USB i spróbuj ponnownie połączyc się z Internetem

-podłącz modem do innej wtyczki USB i zrób jak wyzej

Jesli to nie pomoze spróbuj ponownie zainstalowac sterowniki od modemu . Nie wiem jak jest w Dialogu a czy wraz z modemem dostałes jakis program tak jak jest w neostradzie ?