Problem z netem

Mam nastepujacy problem: siedze sobie na necie i nagle mi sie wylaczyl internet…gdzy chcem go wlaczyc ponownie nie da rady…odinstalowalem eszystki stery od neo i modemu a nastepnie zainstalowalem tylko od modemu bo od neo nie dalo rady niewiem dlaczego probowalem z 3 plytami i nic…wyskakuje mi blad…a teaz zrobilem tak ze wybralem opcje stworz nowe polaczenie nastepnie opcje POLACZ Z INTERNETEM pozniej KONFIGURUJ MOJE POLACZENIE RECZNIE a pozniej POLACZ UZYWAJAC MODEMU TELEFONICZNEGO nastepnie wpisalem nazzwe uslugi swoj nr telefonu domowego i nazwe i haslo uzytkownika…i teraz net mi dziala tylko niewiem czy to jest nadal szerokopasmowka czy nalicza mi godziny…aha i jak wlaczam neta mam do wyboru polaczenie z NEOSTRADA TP(telefonicznie) a wczesniej mialem bez tego TELEFONICZNIE i niewiem wlsnie jak to teraz jest…Prosze o pomoc

Złączono Posta : 19.11.2006 (Nie) 23:13

napisze ktos o co w tym wszystkim chodzi???

Masz normalne szerokopasmowe połączenie za pośrednictwem serwera neostrady. Nie nalicza ci godzin ani nic takiego.Jedyne co ci nalicza to ilość zassanych danych (limity w NEO)Połączenie możesz sobie nazwać jak chcesz. Jak jeszcze wrzucisz je do autostartu to będzie ci łączyło wraz ze startem systemu. Jeśli zaś chodzi o nagłe rozłączanie netu to następnym razem zresetuj modem a nie reinstaluj bo takie rozłączanie raz na dobę w neo to normalka

ok dzieki za pomoc…narka

PatrykEop proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

a po co wpisujesz numer telefonu?Zwykle wpisywało się tylko * (gwiazdkę)

Tu masz super wyjasnione,poczytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864