Problem z netią i Vistą

Witam!Kupiłem dzisiaj Viste Home Premium i chce ja zainstalowac ale slyszalem ze nie bedzie mi chodzil na niej internet poniewaz nie ma jeszcze sterowników.Mam Netie na laczu TPSA(Thomson Speedtouch 330 ADSL).Wiec jak zainstaluje ta viste to co musze zrobic zeby mi chodzil internet?Prosze o pomoc.

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Zgadza się. Są problemy z Neostradą pod Vistą. Z tego, co słyszałem, czasami się uda zainstalować a czasami nie. Wystarczy jak wrzucisz temat w Google. Jest cała masa wypowiedzi na ten temat

może moja wypowiedź nic nie wniesie ale dlaczego tyle ludzi uległo “urokowi” Visty, dla której software może będzie kompatybilne w 100% dopiero za rok / oby /. To chyba siła reklamy.

Vista ma wszystko co Xp a do tego o wiele lepsze zabezpieczenia i wyglad wizualny a takze jeszcze mase innych dodatkow,np zwiekszanie pamieci RAM podlaczonym pendrive’em,wbudowana odmiane Win Rara i Nero i nortona internet secruity.Wiec dlaczego by sie nie skusic na nia?A co do internetu to zadzwonilem do netii i sie dowiedzialem ze specjalne sterowniki do Visty wyjda do konca kwietnia.