Problem z NFS Carbona podczas uruchamiania!


(krzysiek1312) #1

Mam problem podczas gdy uruchamiam Need for speed carbona wyskakuje mi: Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_30.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.

Instalowałem wiele razy i cały casz wyskakiwał mi ten bład kiedy chciałem urochim gre. Czy ktoś wie w czym jest problem ?


(Tytka1991) #2

pierw poszukaj najnowszych sterowników jakie mogą Ci podejść do Twojej karty graficznej i zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej... i powinno pomuc.. ja do tego jeszcze formata dysku robiłem i potem śmigał mi super need for speed carbon;) :mrgreen:


(P Moor) #3

ja bym jeszcze spróbował przeinstalować directx'a lub zainstalował najnowszego jeśli nie masz


(Mateok0) #4

Spróbuj ściągnąć ten plik z tej strony: http://www.dll-files.com/dllindex/download.php?d3dx9_30download0UIjS0cFfT lub jeśli ta nie działa to z tej: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_30. Następnie rozpakuj i wklej do katalogu gdzie zainstalowałeś grę.

Miłej gry :slight_smile:


(krzysiek1312) #5

ściągnołem juz ten plik wklejilem i teraz juz nie pokazuje sie ten blad. Lecz gdy wlaczam pokazuje sie czarny ekran i nic sie nie wlacza ! :smiley:


(Kkorniak) #6

krzysiek1312 moze jeszcze takie pytanie - czy gra jest oryginalna - bo jak nie to nie ma sie czemu dziwic ze nie chodzi :smiley:


(krzysiek1312) #7

Niestety nie !


(bartus2003) #8

:x


(sdar) #9

I to wyczerpuje temat.

Dodatkowe informacje TUTAJ