Problem z NFS MW

Witam! Mam problem z grą NFS Most Wanted a mianowicie nie mam filmików intro, outro itp ;/ Piszę o tym ponieważ aby mieć BMW M3 GTR muszę obejrzeć filmik jak Mia zabera kulczyki do BMW Razorowi. Mi ten filmik się nie włącza i nie dostaje BMW :cry: W czym twki problem :co: Proszę o szybką pomoc. Z góry dzięki, pozdro.

(Jak coś to instalowałem patcha 1.3, który miał usunąć bugi).

Gra oryginalna? Nie ściągałeś przypadkiem z internetu wersji RIP?

gra orginalna a może to jest wersja rip bez filmikow itp

Można powiedzieć że oryginalna bo kupiłem ją za 89.99 zł. Na wszelki wypadek zrobiłem kopię zapasową. No i się przydała (zgubiłem gdzieś orginał). Zainstalowałem z kopii i miałem dużo bugów (gra wychodziła do Windowsa, walczyłem o 14 miejsce a wybierałem 2 karty JV itp.) to ściągnąłem patcha ze storny o serii gier NFS i zainstalowałem tez cracka. Gra działa ale nie ma filmików ;/

Możliwe jest że ten crack jest nie pod tą wersje co trzeba. Sprawdź to :wink:

Uzywales spolszczenia??

Prawdopodobnie chodzi o to ze gra została “spolszczona” tylko za pomocą wpisu do rejestru.

Żeby w takiej wersji PL działały filmiki trzeba wejść do katalogu z grą i dalej do katalogu: Movies. Np. *X:\Need for Speed Most Wanted\MOVIES*

W tym katalogu trzeba zmienić nazwy wszystkich plików *.vp6 zamieniając english_ntsc na polish_pal.

Np. blacklist_01_polish_pal.vp6

Po zmianie nazw gra powinna działać normalnie z filmikami.

1 polubienie

W folderze ze spolszczeniem powinien byc skrypt ktory zmienia nazwy tych plikow tak jak napisal SoczekMD. Musisz go tylko wkopiowac do X:\Need for Speed Most Wanted\MOVIES\ i uruchomic.

Crack dobry (crack był pod 1.3 a patch też był 1.3). Gre spolszczyłem za pomocą jakiegoś instalatora. A to co mówią SoczekMD i bishop85 też sprawdzę.

Dodane 31.01.2009 (So) 16:29

SoczekMD miałeś rację trzeba było zmienić nazwy filmików w folderze NFS Most Wanted\MOVIES\