Problem z NFS: Undercover - zly numer seryjny

Witam, kupiłem sobie na swieta NFS Undercover (orginalnego) i chce zainstalowac, lecz wyskoczylo okienko numeru seryjnego. Jest on napisany na kasiazeczce lecz zdaniem instalatora nie pasowal on wiec przeszukalem internet i znalazlem pierwszy lepszy i zadzialal. Wszystko zainstalowalem i chce wlaczyc gre i wyskakuje mi czarne okienki a po tym: "Podaj swoj kod instalacyjny, ktory mozesz mozesz znalezc w e-mailu z potwierdzeniem zakupu, w instrukcji/pudelku z gra lub na karcie gry ", i niebylo by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze ani kod z ksiazeczki nie pasuje ani kod ktory znalazlem na internecie :frowning: Bardzo prosze o pomoc ! Z gory dziekuje :slight_smile:

Tam w książce od gry masz numer telefonu do działu pomocy technicznej ( od gry ) zadzwoń do nich i powiedz jaki masz problem powinni ci pomóc , mi kiedyś pomogli a jak nie to zwróć do sklepu .

aha to dziekuje bardzo ;]

Twoja gra działa teraz jako piracka, stąd te problemy.

no ok ale co mialem zrobic jezeli kod seryjny nie dziala? ;/

A napewno wpisałeś go dobrze ?? Czasem można się pomylić wpisująć np ,o" zamiast ,0"(zero) itp.

Mam ten sam problem. Kupilam sobie NFS Undercover. Orginal. Chcialam go zainstalowac. Wyswietlilo sie okienko do wpisania numeru seryjnego. Wiec wpisalam taki jak byl na ksiazeczce. Okazalo sie ze jest zly. Zauwazylam ze dwie cyfry moga oznaczac litery wiec wpisalam na kazdy sposob probujac. I sie nie da! I nie wiem co teraz zrobic. Prosze o pomoc ! Najlepiej napisac mi na gg jestem caly czas na niewidoku ! numer 7577721 Prosze o pomoc.

Zadzwonić do EA, albo napisac maila jak sie nie pali :slight_smile:

Polecam pana Damiana :wink:

Masz w instrukcji lub na pudełku numer telefonu, który jest obługiwany przez zespół, który ma obowiązek pomóc Ci w problemie takim jak ten. Jak już podzwonisz to napisz jak długo to wszystko trwało bo jestem ciekawy:) Mi kiedyś serwis EA pomagał przez prawie godzine;p

Pozdrawiam,

xXxMAROKOxXx

alexxik13 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Hm Dzis chyba tez mogla bym zadzwonić ? :stuck_out_tongue: Zaraz moze sprobuje :wink:

Pokombinowalam troche, poczytalam w necie z bratem i poprobowalismy z kodem ktory mamy na ksiazeczce i weszlo :slight_smile: Teraz sie instaluje xD Dzieki serdeczne za pomoc jesli ktos chce kod dobry z orginalu to pisac 7577721 bo na forum pisac to nie za bardzo :stuck_out_tongue:

Pokombinowalam troche, poczytalam w necie z bratem i poprobowalismy z kodem ktory mamy na ksiazeczce i weszlo :slight_smile: Teraz sie instaluje xD Dzieki serdeczne za pomoc jesli ktos chce kod dobry z orginalu to pisac 7577721 bo na forum pisac to nie za bardzo :stuck_out_tongue:

ktos u gory wspomnial o jakims panie Damianie ;p on pomaga przez telefon czy przez jakis komunikator?