Problem z NFS World

Dołączam do wyścigu potem wczytywanie (dosyć długie czasami) po nim na ekranie nie ma HUD’a i w ogóle nie ma wyścigu . Pomaga jedynie ALT+F4 i restart gry .

Zauważyłem ,iż takie coś dzieje się zazwyczaj gdy startuje dużo osób ,bo np; przy drag’u jeśli jest tylko dwóch lub trzech (ja + przeciwnik) to jest ok .

Podaj dokładną specyfikację komputera i na jakich ustawieniach grasz?

Gram na średnich ustawieniach .

Specyfikacja:

Core 2 Duo 2x2.00 GHz T5750

Radeon HD3470

3 GB RAM

Win XP SP2 32bit

Co do zawirusowania to odpada .

Zapomniałem dodać ,że robiłem reinstal i nie pomogło . Owszem szukałem w necie lecz bez rezultatu (w sensie być jest tylko bez odpowiedzi) .

Przed chwilą uruchomiłem sprint z jednym przeciwnikiem i znowu to samo ,czyli jednak formuły na ilość nie ma .

Ustawienia to nie tylko poziom szczegółów, ale także rozdzielczość.

Posiadasz słabiutką kartę graficzną do oglądania filmów, więc podejrzewam, że nawet 800x600 low details będziesz miał takie zawiechy, gdyż karta nie da rady tego udźwignąć.

Rozdziałka 1280x800 na średnich ustawieniach śmiga płynnie . Poza tym to laptop (Toshiba A300) ,w dodatku korzystam z Gamebooster’a ,gdzie nawet bez niego idzie płynnie . Ale wróćmy do tematu ,wina stoi po stronie serwera(APEX EU)czy sprzętu ? Bo co do drugiego to wątpię ,jak już wspomniałem wcześniej było normalnie .

Rozumiem ,że nikt nie zna odpowiedzi ? Temat do usunięcia .