Problem z NFSU2 - wywalanie do Windy

Witam. Mam pewien problem z grą Need For Speed Underground 2. Niedawno kupiłem sobie kolekcję NFS (Carbon, Most Wanted i Underground 2). Zainstalowałem NFSu2, ok, spoko. Zaczynam grać w karierę, gram z pół godziny i nagle wywala do Windowsa. Pomyślałem ,ok, spoko, zdarza się". Ta tylko, że to się powtarzało coraz częściej, właściwie to nie mogło się obejść bez wyjścia do windy. I właśnie do was mam pytanie. Dlaczego mi tak wywala, zrobię jeden wyścig - WIndows, pojeżdżę 15 minut - bum, winda. Komputer mam chyba dobry.

Manufacturer:

INTEL_

Processor:

Intel® Core2 Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz (4 CPUs)

Memory:

4GB RAM

Hard Drive:

640 GB

Video Card:

NVIDIA GeForce 8800 GT

Monitor:

Monitor Plug and Play

Sound Card:

SigmaTel Audio1

Speakers/Headphones:

Keyboard:

Główny koncentrator USB

Mouse:

Główny koncentrator USB

Mouse Surface:

Operating System:

Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_gdr.080814-1233)

Help :frowning: . Ciężko jest mi nie grać w najlepszego NFSa. A z Most Wantedem nie mam tego problemu.

Zaktualizuj DirectX i możesz jeszcze spróbować z innymi sterownikami do karty graficznej.

Szczerze mówiąc mam taki sam problem ze wszystkimi GTA i jak na razie do dzisiaj go nie rozwiązałem :?

I jeszcze problem w tym, że ja nie wiem jakie sterowniki. Trzeba je ściągnąć ze strony Nvidii?

Tutaj masz najnowsze sterowniki do twojej karty graficznej, a tu najnowszy DirectX + instrukcja instalacji.

Dzięki, niedługo zainstaluje i zobaczę jak wyniki. Wtedy edytne posta czy coś.

Sorry, że tak późno odpowiadam, ale przedtem nie miałem czasu na zainstalowanie i dopiero wczoraj zainstalowałem. No więc nie pomogło, porobiłem dwa wyścigi i znów Winda. Może mam za mocny komp? Bo kiedyś na starym komputerze działało dobrze. Ze starego to parametrów dokładnie nie pamiętam ale wiem, że procesor to 1.6 ghz a karta graficzna geforce 5200 fx czy jakoś tak… Już nic nie da się zrobić aby U2 poprawie działał?

Może zainstaluj najnowsze patche do gry? (o ile takie są)

Poszukałem i znalazłem jakieś patche. Patch 1.1 UK i Patch 1.2 UK. Zainstalowałem, ale dzieje się to samo. Ale ja mam dziwny komputer ale dziwną grę.

Hmm to nie wiem. Wygląda na złe sterowniki do karty graficznej, no ale podobno zmieniałeś i dalej to samo. :? Nie mam pojęcia. :?

Chyba sobie poradziłem. Mówię ,chyba". Jak to zrobiłem? Reinstalowałem grę. Ale inaczej niż przedtem. Teraz wsadziłem płyty do CD-ROM’ów (przedtem wsadzałem do nagrywarki DVD - odczytywało i DVD i CD). No i się zainstalowało. Zrobiłem 5 wyścigów i bez wywalenia. Ale narazie testuję. Mam nadzieję, że będzie ciągle działać bez wywalania :smiley: I’m testing, więc temat niech będzie jeszcze otwarty.

Ah znowu to samo. Wczoraj ładnie działało. A teraz znowu wywala. Pierdolca można dostać. Toż to jakieś głupie jest.