Problem z nie działającą klawiaturą i RAM-em

Witam mam problem z moim komputerem otóż zdarza się tak że np. nie dziala mi klawiatura po włączeniu systemu albo nie działają programy lub pada cały system wszystko się naprawia jak przełożę RAM do sąsiedniego portu czy ktoś wie o co wgl może chodzić? szukałem wszędzie i nic nie działa nawet dowiedziałem się że to wina zasilacza bo miałem 450 W Tracera wymieniłem go na 650W Corsair i dalej to samo robiłem testy pamięci nic nie wykazują testy całego sprzętu też nic nie pokazują, mam wszystkie sterowniki aktualne i codziennie naprawiam błędy w rejestrze programem DLL-Fixer

Abladi , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Może być infekcja :frowning:

Przeskanuj komputer programem Malwarebytes Anti-Malware

Pełne skanowanie

(nie instaluj wersji PRO tylko Freeware)

Po skanowaniu wrzuć z niego raport.

Wrzuć dodatkowo wymagane logi OTL + Extras :

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Czekaj za odpowiedzią fachowców z działu Bezpieczeństwo.

Nie zdziwiłbym się, gdyby to właśnie on narobił “bigosu” w rejestrze i był źródłem problemów.

Pozdrawiam!

he he he …wciśli ci,że to wina zasilacza…tu na forum to prawie zawsze jest to wina zasilacza (prawie w 95% przypadków)

znam tu takich,że nie mają innych porad tylko “zasilacz z czarnej listy”…nabijają sobie posty

podobno taki zasilacz (jeżeli jest to jego wina) potrafi nawet sprowadzić gradobicie,trąbę powietrzną i afrykański pomór świń

jaki masz zainstalowany system? i jaki sprzęt?

być może winę ponosi uszkodzony boot sektor lub jak pisał XMan komputer jest zainfekowany

można spróbować któregoś ze skanerów online (np.kis,eset,bidefender) z antyspyware lepszy od malwrebytes jest spy hunter (płatny)

ale free tylko pokaże infekcję nie usunie (nie ma demo w pełni funkcjonalnego)

A działa Ci klawiatura przed startem systemu, tzn. możesz wejść do BIOSu? Jeśli tak to program DLL-Fixer Ci namieszał w systemie.