Problem z nie którymi aplikacjami

Witam, od kilku dni mam problem z niektórymi aplikacjami. Problem jest taki że jak chcę odtworzyć Radio w Winamp’ie to wyskakuje mi komunikat że nie można się połączyć , sprawdź połączenie internetowe czy coś takiego, taki sam problem jest w RealPlayer’rze i innych player’ach (w GOM Player nie można sprawdzić aktualizacji) , ale w Kaspersky’im aktualizacja chodzi znakomicie. Po wyłączeniu Kaspersky’iego i Comodo Firewall’a nie ma żadnej zmiany :frowning: . Gdzie tkwi problem ? Czy jest ktoś w stanie pomóc ?? Dodam że internet chodzi dobrze i programy takie jak Firefox i Gadu-Gadu też, lecz Internet Explorer nie.

Z góry dziękuje za każde sugestie :slight_smile:

Pozdrawiam.

Pomoże ktoś?? :frowning:

Spróbuj odinstalować problemowe aplikacje, przeczyścić rejestr CCleanerem, reset i zainstaluj je ponownie.

Daj znać jak poszło.

Więc tak… kompa już czyściłem przed napisaniem posta ale nic to nie dało dało. Doszedłem do tego jak powstał problem… , stało się to po instalacji Download Accelerator Plus 8.7.0.5 , ponieważ w ustawieniach Internet Explorer było ustawione żeby używać proxy z pliku który znajdował się w folderze DAP’a odznaczyłem opcję używania proxy i wszystko działa :slight_smile: . BTW Dzięki ze chciałeś pomóc :slight_smile: .

Pozdrawiam :wink: