Problem z nie włączającym się monitorem

Witam mam problem dotyczący komputera ale od początku

 

zaczeło się od tego że podobno komputer się zawiesil a przy kolejnych próbach pojawiało się tylko logo windows 7. Postanowiłem rozkrecić blaszaka wyodkużałem go i podociskałem wszystko. potem komputer zaczął piszczeć więc zrestartowałem baterie lecz pipczenie było spowodowane źle wciśniętym Ramem. Po tym wszystkim komputer się włącza lecz monitory (mój i brata) nie działaja na komputerze (rak sygnału). Mysz i klawiatura także odmawiają posłuszeństwa i włączają się na chwile.

 

Karta graficzna: gigabyte HD7870

Płyta główna: As rock FM2A55M-VG3

Monitor: LG 24M35A-B

Procesor: AMD ATHLON 

Zasilanie do karty graficznej podpiąłeś? Karta graficzna dobrze siedzi nic nie luźne?

Wszystko po podłączane. Siedzi bardzo mocno, wentylatory się kręcą przy włączaniu 

No więc albo zasilacz albo karta. Najprościej wyciągnij kartę podepnij monitor pod integrę i zobacz jak działa tzn. padła karta jak nie to raczej zasilacz. Oczywiście nie można wykluczyć awarii płyty głównej…

Odpaliłem komputer bez karty graficzne i ciągle to samo więc grafe można wkluczyć. Sadze że coś się dzieje z płytą główną ale nie mam za bardzo jak to sparawdzić

Temat do zamknięcia

 

Wszystko zaczeło normalnie działać nie wiem z jakiej przyczyny po paru dniach.