Problem z niedziałajacymi grami

Witam ostatnio nie mogę uruchomić 4 gier: NFS Undercover,Pro street oraz Crysis,Crysis Warhead wszystkie inne gry działają.Na początek zainstalowałem wszystkie 4 gry na nowo , ale nic nie pomogło, zainstalowałem najnowszego direct X, też nic nie pomogło.Dodam że jak chcę uruchomić któregoś Crysisa to się nic nie dzieje, a jak chcę któregoś z NFS-a to wyskakuje komunikat ,Aplikacja nie została właściwie zainicjowana" Jak ten problem rozwiązać żeby gry działały??

Ostatnio miałem wirusa ale go usunąłem i wszystko działało ok.Dopiero kilka dni temu zauważyłem że te gry nie działają, wcześniej działały. A formata to już nie pamiętam ile czasu temu ostatnio robiłem.Oto moja konfiguracja sprzętowa :

PROC. ATHLON 4000+@4800

Gigabyte GA-M56S-S3 s. AM2 nForce 560

RAM 2x1GB Geil Black Dragon 800 MHz@920Mhz CL4 1.95V

Galaxy 9600gt

HDD Seagate ST3250620AS 250GB sATA II 16MB + Samsung F1 320 GB

ZASILACZ MODECOM 400W Feel III

Szukałem trochę informacji w internecie co oznacza ten komunikat :Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000034), kliknij przycisk ok aby zakończyć i znalazłem że to oznacza że nie ma zainstalowanego Microsoft Net Framework 2.0 , ale ja mam to zainstalowane więc to nie to.

*****************

______________________________________

Oryginały?

Dlaczego edytowałeś swój post by usunąć moją odpowiedź po edycji na zadane tu na pytanie ?

Przestrzegam przed tego typu praktykami… :?

Agaton

Tak oryginały tylko że dwie są pożyczone od kolegi.Ktoś pomoże mi ten problem rozwiazać

Ponowny reinstall nie pomógł wiec albo twoj komp jest trafiony albo cos nie tak z płytami.

Ale ten problem pojawił się kilka dni po tym jak usunąłem wirusa autorun.inf z dysku i pendraiva.

Jak już to autorun.inf.

Przeksanuj system i podaj logi.

Poproś o ich sprawdzenie kogos bardziej wykwalifikowanego.

Jakim programem przeskanować system??

Podaj log z Combofix i Hijackthis

Oto logi z hijackthis http://www.wklejto.pl/17362 oraz Combofix http://www.wklejto.pl/17366

Jeśli ktoś się na tym zna to niech je sprawdzi.

Daj logi z ukośnikami

Dzięki za chęci ale już problem rozwiązałem przez zainstalowanie Microsoft Net Framework 3.5 i teraz wszystko działa ok.