Problem z niektórymi grami

Witam. Mam pewien problem z grami. Gdy włączam grę Second Sight czasami działa normalnie(teraz coraz rzadziej), czasami sie wiesza czarny ekran po czym wyłącza a w dxdiag pokazuje wyłączone przysp. AGP i po testach D3D wywala:

Wyniki testów modułu Direct3D 7: Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W): HRESULT = 0x887602eb (kod błędu)

Wyniki testów modułu Direct3D 8: Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W): HRESULT = 0x8876086a (3W niedostępne)

Wyniki testów modułu Direct3D 9: Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W): HRESULT = 0x8876086a (3W niedostępne)

(gdy zrestartuje komputer wszystko jest ok) a czasami komputer sam się restartuje. Z kolei gdy chcę włączyć grę Ultimate Spider-Man komputer odrazu się restartuje. Inne gry które posiadam działają bez problemu.

Mój sprzęt to:

Athlon64 x2 3800+

Asus M2N

512 DDR2 GoodRam 667MHz cl5

hdd 160GB samsung

dvd-rw LG

GF 7300GT Galaxy z Zalmanem

Chieftec HPC-360-202 DF 360W

nic nie było podkręcane, timingi pamięci ustawione na domyślne, zasilacz raczej trzyma napięcia, instalowałem najnowsze ForceWare’y i DirectX’a. Co może być tego przyczyną? Prosze bardzo o pomoc.

Potestuj grafę bo konfig do tych gier jest OK

Czym mogę potestować grafę? Tylko 3dMarki czy może jakiś mniejszy program jest? Kurde a chciałem sobie przygrać w tego Spidermana a tu zonk. Mój kumpel ma sporo gorszy komp i mu śmiga ;/

Skoro wyskakuje dxdiag to coś nie halo z DirectX’em może przeinstalowanie by pomogło

Przeinstalowywałem DirectX’a, przeinstalowywałem sterowniki od grafy, przeinstalowywalem nawet stery od płyty głownej i nadal jest to samo; ten błąd w dxdiag jest tylko po włączeniu tej gry jak jej nie włączam to jest ok i inne gry działają.

Może nie chodzi o DirectX, ale ogólnie coś powalone w systemie jest? Albo coś z grą? Spróbuj ją odpalić u znajomego.

Błędami sypie na zakładce Ekran a to nie dobrze coś z kartą graficzną

Te błędy w zakładce Ekran są tylko po odpaleniu tej gry i wtedy inne gry z 3D nie działają. A po uruchomieniu systemu nie ma tam błędów i inne gry działają. Może coś jest z jakimiś sterownikami? Gra jak już pisałem chodzi u znajomego z gorszym kompem.

Złączono Posta : 25.03.2007 (Nie) 20:14

Karta graficzna chyba jest ok, 3DMark '05 normalnie przechodzi