Problem z niektórymi plikami

Siemka

Jako ,że to jest mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieje ,że nei ostatnio WITAM WSZYSTKICH.

Przejdzimy do rzeczy:

Niedawno zainstalowalem system Vista 64 bit Home Premium i zaczelem wszystko instalować.Po zainstalowaniu sterowników i takich tam przeszedlem do moim 2 ulubionych gier czyli Company Of Heroes i zainstalowalem ja bez problemu.Ściagnelem patch 1,8 gb i na jego ikonie w dolnym prawym rogu mam “mała inkonke alternatora zabezpieczeń” gdy chce zainstalować patcha zaczyna sie wieszać system na bardzo dlugo i musze przez Menedżer zadań wyłanczac go to samo mam z pobranym instalatorem Steamu gry couter strike takie same logo i wiesza mi sie komputer.Czy można to jakoś naprawić ???

Dziekuje za wszelkie posty i wskazówki i odpowiedzi w nich

:wink: :wink: :wink: :wink:

***Edit****

Screen jak to wyglada

beztytuuzg5.th.jpgthpix.gif

Witaj !

Klikasz np. na Steama prawym przyciskiem myszy i wybierasz “Uruchom jako administrator” ?

Zrobilem to co poradzileś ale jest taki fam ekeft.Nieda sie jakos tego odznaczyc czy cos??przedtem tego nie mialem :frowning:

Hmm… w sumie tę małą ikonkę z tarczą to ja też mam w wielu plikach… ale mi działa. Nic mi póki co nie przychodzi do głowy, ale spróbuj jeszcze zrobić tak: kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę Steam i wybierz właściwości (na samym dole) . Na dole masz Zabezpieczenia (przynajmniej ja tak mam w plikach pobranych z Internetu) . Kliknij na Odblokuj i wtedy spróbuj. Jeszcze jedno pytanie: masz na tym komputerze uprawnienia Administratora ? W zabezpieczeniach masz w “Zezwalaj” zaznaczone wszystko ? Spróbuj uruchomić w trybie zgodności z XP SP2 . Powodzenia :wink: .

Pozdrawiam.