Problem z niektórymy stronami

Otoż mam taki problem. Gdy próbuje połączyć się z WWW to strona po pewnym czasie wczytywania pokazuje białe tło. Nie mam pojęcia czego to może być wina a probowałem otwierać te strony w Operze, IE i Firefox’iei ciągle ten sam błąd, tylko oczywiście IE tam jakieś glopoty ze nie moze połączyć.

To strony które nie działają:

rapidshare.com

knightonlineworld.com

mama nadzieje że tych linkow nie wliczycie do spamowania forum ;] podalem je tylko dlatego by precyzyjniej opisac opis bledu :stuck_out_tongue:

Te strony działają na 100%, wszystko wcześniej działało, mam BlueConnect i mysle ze wszystko powinno byc OK. Jeśli ktoś z uzytkownikow miał podobny problem licze na pomoc. B)

Mysle ze sp 2 ci blokuje albo firewall

mysle ze to pomoze!!

jak wczytujesz strone masz w ie w prawym dolnym rogu ikonke (swiat)pisze internet kliknij w to ,masz tam zaufane witryny,również kliknij w to i skopiuj strone np:raipshare do stron zaufanych powinno pomoc jak nie ,wylacz antywira .

Pozdrawiam

Może limity przerąbałeś na Blue. Wiesz tam jest tylko 5Gb transferu. Zresztą z tym firewalle to niegłupi pomysł.

nie wiem o co chodzi, dzisiaj jak włączyłem ta MMORPG knight online to zadzialalo, a transferu napewno nie przekroczylem. NIE WIEM CZEGO TO WINA- NIC NIE PRZESTAWIAŁEM. takjakby SAMO sie naprawiło :shock: