Problem z nieładowaniem się stron, obrazków, filmów itp

Mam problem z internetem. Od jakiegoś czasu internet nagle zwolnił, często nie ładują się strony i trzeba je odświeżać kilka razy. Dodatkowo zawartość strony( obrazki,filmy) nie ładują się dobrze (w zał. wycinek z demotywatorow) lub nie ładują się wcale, często pojawia się Błąd SSL. Próbowałem zainstalować najnowszą Javę, jednak pokazuje mi się “Niepowodzenie - błąd sieci” na stronie Chroma (właśnie jego używam) jest napisane: Nieznany błąd sieci. Podczas pobierania wystąpił problem z siecią. Spróbuj ponownie później. 

Przez ten problem nie mogę np. korzystać z maila( nie otwiera się normalnie, trzeba korzystać z podstawowego HTML) strona główna facebooka nie ładuje się, a jak już nawet to nie dalej niż jedno przejechanie kółeczkiem. Filmy na YT również nie działają.

Miałem jakiś czas temu podobny problem, jednak po tygodniu wszystko działało normalnie, bardzo proszę Was o pomoc.

post-224782-0-85854800-1399295687_thumb.

Korzystasz z jakiegoś routera, modemu lub tym podobne? Jeśli tak, sprawdź ustawienia zapory sieciowej na routerze/modemie. Sprawdź ustawienia zapory w systemie. Upewnij się, że korzystasz z właściwych serwerów DNS, a nie szkodliwych (podminionych przez włamanie na router bądź wirusa). Jeśli DNSy są prawidłowo, spróbuj na innych, jak to nie pomoże, przeczyść bufor DNS poniższym poleceniem. Możesz też przeczyścić pamięć podręczną przeglądarki lub sprawdź czy na innej przeglądarce lub na tej samej na innym, nowym profilu jest to samo, jeśli nie chcesz czyścić ustawień przeglądarki.

ipconfig /flushdns

Korzystam z internetu w kablu, jesli chodzi o router to gdy korzystam z internetu w telefonie to jest wszystko ok.