Problem z niewyłączającym się Windowsem 7

Niedawno przeinstalowałem system i zamiast xp wrzuciłem win7 jakby co 32 bity :wink:

Problem jest taki że po próbie wyłączenia komputera, aplikacje są zamykane, użytkownik zostaje wylogowany, system zostaje zamknięty ale komputer nie wyłącza się - buczy dalej :wink: Monitor przechodzi już w tryb oszczędny i pokazuje czarną dziurę :wink:

Problemy mam z tym od formata, choć czasem wyłączy się poprawnie… Nie wiem od czego to zależy…

Wydaje mi się że to raczej jakiś problem z systemem niż z jakimś syfem na kompie…

Czy ktoś mógłby mi coś poradzić albo ma jakiś pomysł? :slight_smile:

Pozdrawiam

Standardowo w laptopach z Win Vista i 7 po wciśnięciu przycisku zasilania system się nie wyłącza tylko przechodzi w stan uśpienia [czy co w tym stylu] :slight_smile:

Można to zmienić w panelu sterowania, opcje zasilania, wybierasz plan zasilania jaki używasz klikasz zmień zaawansowane ustawienia zasilania i szukaj opcji przycisk zasilania,pokrywa i zmieniasz akcje jaka ma nastąpić po naciśnięciu przycisku :slight_smile:

Sprawa dotyczy komputera stacjonarnego :slight_smile:

Na laptopie z win7 nie mam żadnych problemów… :wink:

sorry nie wiem gdzie ja to przeczytałem że o laptopa chodzi :oops: :oops:

ziggurad , spróbuj poczekać dłużej, ja też tak miałem, że komp nawet po 15 sekundach się wyłączył…