Problem z NOKIA 5200 z pamięcią sms... HELP

(Kebziu) #1

WITAM WSZYSTKICH… mam problem i chciałbym prosic o pomoc… otóż… miałem w noki 5200 ponad 2000 sms i rozładował mi sie kom i nie moge go teraz włączyc… wszystki działa… włącza sie i działa ale do momentu w którym sms maja sie uaktywnić… ( pamięć na wiadomości jeszcze nie gotowa)… wtedy kom sie restartuje i to tyle… próbowałem kablem do kompa i nie mogłem sie piołączyc z kąpem w trybie nokia… czyli nie moge nic usunąć… co mam zrobić?? serwis?? pomocy…

(Pawel Ciacho) #2

a próbowałeś tak szybciutko wejść w menu–wiadomości–usuń wiadomości–wszystkie (tak będzie szybciej)

spróbuj:) i daj znać:)

(Kebziu) #3

próbowałem nie da rady… bo nie wejdziesz w wiadomości aż muszą byc załadowane… inaczej pisze… pamięć na wiadomości nie gotowa…

(Pawel Ciacho) #4

a próbowałeś pod inną kartą sim? wiem, że te wiadomości są na telefonie ale może coś to da.

(Kebziu) #5

próbowałem też nic… nie wiem co już robic… dosłownie wszystkiego… pomyslałem ze może tu cos znajde…nawet bez karty sim nic sie nie dzieje z sms… jak tylko maja sie uaktywnic to reset i od poćzatku…

(Pawel Ciacho) #6

no to ci nie pomogę choć sam mam nokie 5200. może firmeware (czy jakoś tak, w każdym bądź razie oprogramowanie) ci poszło. daj do serwisu. powinieneś zapasówkę dostać. co prawda jakiegoś złoma no ale klikać zawsze można. ja w plusie na tel czekałem 2-3 tyg. ale dostałem jeszcze gorszy jak oddałem.

pozdrawiam:)