Problem z nokia 6680 wylacza sie

Witam mam nokie 6680 gdy ja wlaczam strasznie sie dlugo laduje a jak wreszcie sie wlczy to po 10sek sie wylacza, chcialbym zminic symbiana ale nie moge bo sie caly czs wylacza co mam zrobic??? :frowning: ,teraz wyjalem karte pamieci i nie wylacza sie przez 5 min gdy probuje zainstalowac symbiana pisze mi : telefon jest niekompatybilny, moglby mi ktos powiedziec dlaczego sie wylacza, mam na nim antivira

ferrari1994 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

musisz zrobić Hard Format…

musisz przytrzymać przyciski *, zielona słuchawka, 3 i włączyć telefon

trzymaj przyciski aż 2 raz mignie napis nokia… potem puść… trwa to ok. 10sek…

nie można zmienić symbiana… tylko dograć nowy soft… symbian zawsze ten sam (w twoim przypadku Symbian OS8)

a z kad pobrac i jak zainstalowac??, zrobilem to co kazales teraz mam meni po angielsku jak zminic ??

folder w menu tools i tam cały czas klikasz OK :slight_smile: aż się pojawi wybór (Auto, English, Deutsch, Polski) i wybierasz polski a potem dajesz Yes żeby zrestartować :slight_smile:

a zkad sciagnac symbiana ? i jak zainstalowac ze strony nokii

dzieki za pomoc

symbiana nie ściągniesz :x

soft musisz przez NSU (nokia software updater) wgrać

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Pora … omocy_NSU/

tu masz opis…

aaaaaaa przez nokie to ja umiem tylko ze mam najnowsze juz i mi pisze:telefon jest niekompatybilny

:(a pozatym przy jak sie zaczyna ładowac to po 5 min sie zacina :confused: a i jeszcze 1 pytanie jak zrobic zeby : jak ktos wysyla mi cos przez bluetooth to mi sie zapisuje na telefonie a mam pewien program ktory zajmuje 26 mb i mi sie nie miesci jak to zrobic???