Problem z nokia lumia 800

Witam,

Niedawno zakupiłam telefon Nokia Lumia 800 w sieci plus, ale obecnie używam go w sieci Play. Mam problem, mianowicie chciałabym zainstalować sobie na tym telefonie mapy do GPS, dowiedziałam się że z związku z tym muszę ściągnąć na komputer program Nokia Suite i w ten sposób zainstalować mapy na telefonie. Ściągnęłam program, ale niestety podłączając telefon do komputera nie wyświetla mi się on w tym programie, tak jakby w ogóle nie był podpięty do komputera. Jednak Nokia Lumia 800 w połączeniu z programem Zune działa prawidłowo, dlatego wydaje mi się, że jest dobrze podpięta, a jej wtyczki prawidłowo zainstalowane na komputerze. Co mam zrobić żeby prawidłowo uruchamiał się w programie Nokia Suite? Jeżeli taki temat wcześniej pojawił się na tym forum to z góry przepraszam. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Możesz podłączyć telefon do sieci bezprzewodowej i mapy ściągnąć z poziomu aplikacji w telefonie.

Jest dokładnie tak jak pisze @sunbeam96, dokładniej, jak uruchomisz pierwszy raz Nokia Drive to automatycznie zostanie Ci zaproponowane zainstalowanie map i głosu.

Lumie nie działają z Nokia Suite :wink:

Lyna ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif